Naši žáci si vedli dobře na krajských přeborech - Sokola trojnásobným mistrem

Tři tituly krajského šampióna získal Dominik Sokola. V kategorii staršího žactva nenašel přemožitele na 60m, v dálce a v oštěpu. Svůj premiérový titul získala také Zuzana Vagalová ve  výšce, Jakub Peňás a Eliška Labudová v kouli. V kategorii mladších žáků zvítězili na trati 800m Jiří Kašík a Ester Syslová.

Na přeborech Moravy i Zlínského kraje byli naši mladí atleti vidět

Ve 2.polovině května proběhly Krajské přebory žactva (14.5.) a následně i Mistrovství Moravy žactva (26.5.). Naše žačky si na nich vedli dobře. Na Krajských přeborech, které se konaly za chladného a deštivého počasí v Uherském Hradišti, jsme získali díky

Ptáček se v tyči zlepšil na 540 cm, Uhlík v novém rekordu na 500m, Novotný centimetr od limitu, dobře si vedli také naši žáci

Halová atletická sezóna je v plném proudu. Adam Ptáček na Veřejných závodech v přetlakové Strahovské hale vylepšil svůj ani ne týden starý klubový a krajský halový rekord ve skoku o tyči, který má nyní hodnotu 540 cm ! To samé se povedlo i Michalu Uhlíkov

Dominik Sokola mistrem ČR dorostu v oštěpu a bronzový v trojskoku

Na Mistrovství ČR juniorů a dorostu (tzv.gigantu), které se uskutečnilo ve dnech 22. a 23. června v Jablonci nad Nisou, dosáhl velkého úspěchu náš dorostenec Dominik Sokola , který se stal v novém klubovém rekordu mistrem ČR v oštěpu. Svěřenec Oty Šedého

Žáci bojovali na Mistrovství Moravy a Slezska - Sokola má bronz v dálce

Na mistrovství Moravy a Slezska, které se uskutečnilo v sobotu v Ostravě vybojoval Dominik Sokola bronzovou medaili ve skoku dalekém za výkon 586 cm. Dobře se dařilo i Jakubu Gramlicovi a Zuzaně Vagalové.

Basketbalový turnaj žáků v Podolí

Basketbalový oddíl Sokola Podolí uspořádal 7. května 2011 35. ročník turnaje osvobození ve své sokolovně. Turnaje se účastnili kromě družstev domácích, Uherského Brodu a Velkých Bílovic i žáci Sokola Židlochovice.