Dominik Sokola po víc jak roce znovu závodil

Náš oštěpař a také nedávný reprezentant ČR do 23 let se po víc jak roční pauze, zaviněné zdravotními problémy, znovu zúčastnil mistrovských závodů. Na 1.kole I. ligy se v dresu Slovácké Slávie Uherské Hradiště představil ve své hlavní disciplíně oštěpu a vybojoval 2.místo výkonem 61,55 m. V hodu kladivem byl potom dvanáctý výkonem 32,23 m.

Dominik Sokola vybojoval 5.místo na Mistrovství ČR v hodu oštěpem!

Na Místrovství ČR mužů a žen v atletice, které se letos konalo v Brně na stadionu Pod Palackého vrchem (netradičně v pátek a v sobotu), náš atletický klub reprezentoval oštěpař Dominik Sokola

Dominik Sokola zvítězil na mezinárodním mítinku v Andorfu

Na mezinárodním mítinku v Rakouském Andorfu potvrdil náš oštěpař Dominik Sokola dobrou formu, když vyhrál soutěž mužů v hodu oštěpem výkonem 68,64m

Dominik Sokola reprezentoval ČR na Mezistátním utkání dorostu

Dne 8.června se v Hradci Králové konalo Mezistátní utkání ČR-Slovensko-Maďarsko dorostu. Nás může těšit že se na něj svými výkony kvalifikoval i náš odchovanec Dominik Sokola . Svěřenec Oty Šedého nastoupil v trojskoku, kde výkonem 13,19m obsadil 4. místo

Dominik Sokola veze stříbro z mistrovství ČR žáků

O tomto víkendu se v Novém Městě nad Metují konalo Mistrovství České republiky žáků a žákyň v atletice. Náš mladý atlet Dominik Sokola navázal na úspěšné vystoupení z letošní Letní dětské olympiády a v hodu oštěpem obsadil 2. místo!

Dominik Sokola vybojoval skvělé 5.místo v hodu oštěpem na víkendovém MČR v Plzni!

Na víkendovém MČR mužů a žen v atletice, které se konalo v Plzni, vybojoval náš odchovanec Dominik Sokola výkonem 69,99 m skvělé 5. místo! VÝSLEDKY:    https://online.atletika.cz/vysledky/41043/1070