Dominik Sokola vybojoval skvělé 5.místo v hodu oštěpem na víkendovém MČR v Plzni!

Na víkendovém MČR mužů a žen v atletice, které se konalo v Plzni, vybojoval náš odchovanec Dominik Sokola výkonem 69,99 m skvělé 5. místo! VÝSLEDKY:    https://online.atletika.cz/vysledky/41043/1070

Dominik Sokola vybojoval 5.místo na Mistrovství ČR v hodu oštěpem!

Na Místrovství ČR mužů a žen v atletice, které se letos konalo v Brně na stadionu Pod Palackého vrchem (netradičně v pátek a v sobotu), náš atletický klub reprezentoval oštěpař Dominik Sokola

MČR mužů a žen - Dominik Sokola obsadil 6.místo v hodu oštěpem

Na víkendovém Mistrovství České republiky, které se konalo ve Zlíně, obsadil náš oštěpař Dominik Sokola 6. místo, výkonem 60,70m. Jeho výkon silně poznamenalo svalové zranění, které si přivodil při rozcvičování a dovolilo mu pouze tři pokusy, navíc ze šes

Dominik Sokola veze stříbro z mistrovství ČR žáků

O tomto víkendu se v Novém Městě nad Metují konalo Mistrovství České republiky žáků a žákyň v atletice. Náš mladý atlet Dominik Sokola navázal na úspěšné vystoupení z letošní Letní dětské olympiády a v hodu oštěpem obsadil 2. místo!

Dominik Sokola zvítězil na mezinárodním mítinku v Andorfu

Na mezinárodním mítinku v Rakouském Andorfu potvrdil náš oštěpař Dominik Sokola dobrou formu, když vyhrál soutěž mužů v hodu oštěpem výkonem 68,64m

Dominik Sokola po víc jak roce znovu závodil

Náš oštěpař a také nedávný reprezentant ČR do 23 let se po víc jak roční pauze, zaviněné zdravotními problémy, znovu zúčastnil mistrovských závodů. Na 1.kole I. ligy se v dresu Slovácké Slávie Uherské Hradiště představil ve své hlavní disciplíně oštěpu a