Dominik Sokola reprezentoval ČR v keňském Nairobi na 1.ročníku nově vzniklého seriálu World Continental Tour kategorie Gold

První ročník nově vzniklého seriálu World Continental Tour kategorie Gold byl završen na mítinku Kip Keino Classic v keňském Nairobi. O nejlepší výkony se postarali domácí světoví šampioni. Česká atletika měla trojí zastoupení. I přes veškerá omezení a opatření v cestování měla česká atletika v Nairobi tři vrhačská želízka v ohni. Nejlepšího umístění dosáhl kladivář Petr Koucký , jenž s výkonem 60.93m obsadil třetí místo. Jeho kolegyně v sektoru Kateřina Chlupová byla šestá za 51.96m. Oštěpař Dominik Sokola si vyházel sedmou příčku, když poslal své náčiní do vzdálenosti 64.35m.

Dominik Sokola vybojoval 5.místo na Mistrovství ČR v hodu oštěpem!

Na Místrovství ČR mužů a žen v atletice, které se letos konalo v Brně na stadionu Pod Palackého vrchem (netradičně v pátek a v sobotu), náš atletický klub reprezentoval oštěpař Dominik Sokola

Dominik Sokola reprezentoval ČR na Mezistátním utkání dorostu

Dne 8.června se v Hradci Králové konalo Mezistátní utkání ČR-Slovensko-Maďarsko dorostu. Nás může těšit že se na něj svými výkony kvalifikoval i náš odchovanec Dominik Sokola . Svěřenec Oty Šedého nastoupil v trojskoku, kde výkonem 13,19m obsadil 4. místo

Dominik Sokola zvítězil na mezinárodním mítinku v Andorfu

Na mezinárodním mítinku v Rakouském Andorfu potvrdil náš oštěpař Dominik Sokola dobrou formu, když vyhrál soutěž mužů v hodu oštěpem výkonem 68,64m

Dominik Sokola veze stříbro z mistrovství ČR žáků

O tomto víkendu se v Novém Městě nad Metují konalo Mistrovství České republiky žáků a žákyň v atletice. Náš mladý atlet Dominik Sokola navázal na úspěšné vystoupení z letošní Letní dětské olympiády a v hodu oštěpem obsadil 2. místo!

Dominik Sokola vybojoval skvělé 5.místo v hodu oštěpem na víkendovém MČR v Plzni!

Na víkendovém MČR mužů a žen v atletice, které se konalo v Plzni, vybojoval náš odchovanec Dominik Sokola výkonem 69,99 m skvělé 5. místo! VÝSLEDKY:    https://online.atletika.cz/vysledky/41043/1070