Dorotst: Poločas hrůzy s Nespekami a prohra 5:1

Tuto chladnou neděli jsme s hr či dorostu vyrazili k druh mu mužstvu tabulky, po omluvě Ondry Ad mka zbylo 11 hr čů, kteř dorazili na zmrzl hři tě soupeře. Leniv počas , nejlep na čaj někde v hospodě se projevilo i v kabině a při rozcvičce, kde kluci byli jako zpomalen film. Kdyby bylo je tě o 2 stupně m ně, tak by se pravděpodobně uložili k zimn mu sp nku. Nicm ně jsme nastoupili proti... Zdroj

Preview: Chelsea vs. Spurs

Ve čtvrtečním zajímavém londýnském derby Premier League se střetne Chelsea, která o víkendu vybojovala bod, a Tottenham Hotspur, který k němu taky neměl úplně daleko. Zatímco Mauricio Pochettino, který se chystá na další sraz s Lilywhites, byl svědkem to

Vojkovice daly tři góly a braly tři body

Zajímavé utkání odehrály Vojkovice na půdě Božičan, kde sice po prvním poločase prohrávaly po vlastní brance, ale po změně stran dvěma góly otočily ukazatel skóre ve svůj prospěch. Domácí vyhráli první poločas brankou, kterou si nechtěně vstřelili hosté.

Božíčany x TJ Vojkovice 3:1 ( 3:1 )

Sobotní dopoledne a první jarní sluníčko zřejmě mělo negativní vliv na výkon našeho týmu, i když úvod zápasu začal nadějně. Hned ve 4. minutě se hlavou trefil, po centru Marka Matouška, Dan Verebely. To bylo bohužel na dlouhou dobu z naší strany vše a dál

2.liga kadetek U18

VK Jirkov vs. VSK Baník Sokolov Dne 8.10.2022 v Jirkově naše kadetky pokračovaly v soutěžní sezóně proti týmu VK Jirkov. V prvním zápase prohrály v poměru 3:1. V prvním hraném setu prohrály v poměru 25:21, kdy se jednalo o vyrovnanou hru obou soupeřů, ve