Dvojnásobný mistr světa v Hodoníně! Na kempu si s dětmi zatrénoval Kevin Haglund

V neděli 2. června navštívil florbalový klub v Hodoníně dvojnásobný mistr světa a hráč Storvrety Kevin Haglund. Ten si společně s Josefem Juhou The post Dvojnásobný mistr světa v Hodoníně! Na kempu si s dětmi zatrénoval Kevin Haglund first appeared on Florbalově.

Mika Häkkinen dorazí do Prahy

Už po čtyřicáté se fanoušci motoristického sportu dozvědí výsledky ankety Zlatý volant, vybírající nejlepší tuzemské automobilové jezdce uplynulé sezony. Exkluzivním hostem jubilejního Zlatého večera motoristického sportu, který se uskuteční ve čtvrtek 15

Na bowlingové Prestige tour se předvedl mistr světa

Bowlingová série Prestige tour odstartovala na pražském Zličíně a hned první turnaj přinesl skvělou podívanou. Nedávný mistr světa v týmech do 21 let Lukáš Jelínek triumfoval s průměrem 256,33 bodu na hru a přiblížil se českému rekordu na šest her.

ALONSO DOMINOVAL V DOMÁCÍ VELKÉ CENĚ

Dvojnásobný mistr světa Fernando Alonso zvítězil ve své domácí velké ceně, přičemž zvolil strategii čtyř zastávek v boxech. Druhý v cíli byl pilot Lotusu Kimi Räikkönen, který mechaniky navštívil třikrát. Jedná se o Alonsovo 32. vítězství v kariéře a záro

VRŠECKÝ NAKROČIL ZA ZLATÝM HATTRICKEM.

Na okruhu Goldenport poblíž Pekingu byl zahájen další, v pořadí již čtvrtý ročník China Truck Racing Championship. Dvojnásobný mistr Číny David Vršecký ovládl jak kvalifikaci, tak oba dnešní závody a získal první důležité body v cestě za již třetím titule

Petr Fulín vás naučí závodit na okruhu!

Dvojnásobný mistr Evropy cestovních vozů (ETCC) Petr Fulín # 22 zasvětí zájemce do zásad, pravidel, tajů a fíglů okruhového závodění, jež si osvojil během kariéry profesionálního jezdce. Na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu a handlingovém okruhu