E-Racing budoucnost závodníků na trenažerech?

Okolnosti kolem podivného zmutovaného viru donutili nejednoho závodníka pořídit domů trenažér a jezdit tzv. online závody, dnes si popovídáme s Grip E-Racing Teamem o budoucnosti a současnosti závodů ve virtuálním prostoru.

Finální přípravy Big Shock Racing týmu na Dakar vrcholí

Do startu Dakaru zbývají méně než 3 týdny. Tým Big Shock! Racing je ve finální fázi příprav. Závodní i doprovodné vozy se právě teď plaví do Džiddy, kde slavný závod 1. ledna odstartuje prologem. Klid před bouří se ale nekoná. Stále je dost práce, posádky

Kamiony týmu Big Shock! Racing plují na Dakar

Závodní i doprovodné vozy týmu Big Shock! Racing v Marseille úspěšně prošly technickými přejímkami. Organizátoři Rallye Dakar od závodníků převzali techniku a nalodili ji pro plavbu do Saúdské Arábie, kde 1. ledna odstartuje 44. ročník legendárního závodu

PHOENIX RACING ZVÍTĚZIL V BOJI O VÍTĚZSTVÍ HANKOOK 12H SPA

PREMIÉRA BUGGYRY VE VYTRVALOSTNÍCH ZÁVODECH SKONČILA PŘEDČASNĚ Tým Phoenix Racing zvítězil v závodě Hankook 12H SPA-FRANCORCHAMPS 2022 po senzačním souboji s CP Racing a WTM Racing. Při rozdílné palivové strategii si Audi R8 LMS GT3 EVO II týmu Phoenix R

Zkrácené "maratonské" etapy na Dakaru jsou minulostí

Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva z týmu Big Shock Racing v osmé etapě, druhé maratonské, dojeli do cíle na výborném osmém místě. Po noci, kterou posádka nakonec strávila na starých matracích v obrovském hangáru bývalého vojenského objektu a

Ouředníček vybojoval v Maroku zlato!

Velkým úspěchem skončil sedmidenní závod Morocco Desert Challenge pro posádku týmu South Racing CE ve složení Tomáš Ouředníček – David Křípal. Jediná česká posádka ve startovním poli závodníků z 22 zemí světa dokázala zvítězit v absolutním pořadí automobi