Elitní triatlet Ospalý odlétá na Kanárské ostrovy

Vynikající český triatlonista Filip Ospalý přesedlal z krátkého triatlonu na tratě polovičního Ironmana. V nejbližší době ho čeká přípravný kemp ve společnosti tréninkové skupiny Luboše Bílka, ve které je hvězda světového triatlonu Sebastian Kienle. I tam se bude Ospalý snažit natrénovat tak, aby na červencovém TriPrague získal titul mistra republiky.

Ospalý získal skalp mistra světa Kienleho

Filip Ospalý se postavil na start závodu U.S. Pro Championships Ironman 70.3., který byl mistrovstvím USA v polovičním ironmanu. Český triatlet v nabité konkurenci skončil v St. George ve státě Utah na 16. místě.

Ospalý se chystá na svého prvního Ironmana

Tajil, tutlal, spřádal plány, ale nakonec musel český triatlonista Filip Ospalý s pravdou ven. Začátkem listopadu se postaví na start svého prvního ironmana. „Máte pravdu. Bohužel už to vylezlo na povrch," smál se zkušený a úspěšný triatlet. V rozhovoru p

Výsledek je zklamáním, dlouhý triatlon není pro mě

Triatlet Filip Ospalý bojoval na mistrovství světa v ironmanu na Havaji jako lev, ale v místech, kde má triatlon své kořeny, skončil na 31. místě. To vnímá jako velké zklamání. V jeho kariéře byl tento závod třetím ironmanem a podle všeho posledním. V roz

Kanárské ostrovy v zimě? A proč vlastně jako ne?

Kan rsk ostrovy nejsou v tak dalek frac12;ch krajin ch a ka frac34;d frac12; t frac12;den p mo z leti t V clava Havla let spoj p mo na Kan rsk ostrovy. Let trv ty i a p l hodiny. Co frac34; se celkem d ? Jinak z V dn trv let p t h

Fenomén Ospalý exceloval na svém prvním Ironmanovi

Tak tomuhle se říká premiéra z říše snů. Ostřílený český triatlonista Filip Ospalý se poprvé v životě postavil na start Ironmana a na Floridě předvedl fantastický výkon, který mu přinesl třetí místo a díky času 7:58:41 i nový český rekord.