Erbenová na MS v Xteře skončila na 9. místě

Na Havaji na ostrově Maui se konalo mistrovství světa Xterra a česká reprezentantka Helena Erbenová obhajovala loňský bronz. Vzhledem k vyčerpávající sezoně, zranění, tréninkovému manku a navíc i nemoci, která byla potřeba léčit antibiotiky, ale česká triatletka nebyla před závodem v ideálním rozpoložení. Náročný závod přesto dokončila a byla devátá. Mistry světa se stali Španěl Javier Gomez a Američanka Lesley Patersonová.

Erbenová na MS Xterra skončila sedmá

Na Maui na Havaji se konalo mistrovství světa Xterra a čeští reprezentanti v kategorii profesionálů se neztratili. Helena Erbenová, která v roce 2011 zazářila třetím místem, skončila sedmá. Jan Kubíček doběhl patnáctý, Jan Francke si vylepšil maximum, kdy

Chtěla jsem to zabalit, teď vidím pozitiva

Minulý víkend obhajovala Helena Erbenová třetí místo na mistrovství světa v Xteře, které se tradičně konalo na Havaji. Česká triatletka na ostrovy v Tichém oceánu ale neodletěla v ideálním rozpoložení. Kvůli zranění měla zejména v běhu tréninkové manko a

Triatletka Erbenová válcuje svět a zná jen stupně vítězů.

Česká triatlonistka Helena Erbenová je k nezastavení. Z posledních devíti závodů ani jednou nechyběla na stupních vítězů a hned pětkrát se radovala z vítězství. Naposledy si podmanila závod Světového poháru Xterra v Itálii. Závod u jezera Scanno byl zárov

Erbenová ovládla druhý závod ČP Xterra

Ostrov v Karlovarském kraji hostil druhý díl Českého poháru Xterra v terénním triatlonu. Na start oblíbeného závodu se postavily i dvě velké osobnosti tohoto sportu, Helena Erbenová a Jan Kubíček. A oba tito čeští reprezentanti nenašli v závodě na 1200 me

Triatlonistka Kuříková na ME kategorie do 23 let skončila sedmá

Česká triatlonová reprezentantka Petra Kuříková skončila na mistrovství Evropy kategorie do 23 let na 7. místě. V ruském městě Penza se kromě ní představilo ještě dalších pět reprezentantů. Nejlepším mužem byl Martin Debnar na 18. místě.