Triatlonistka Kuříková na ME kategorie do 23 let skončila sedmá

Česká triatlonová reprezentantka Petra Kuříková skončila na mistrovství Evropy kategorie do 23 let na 7. místě. V ruském městě Penza se kromě ní představilo ještě dalších pět reprezentantů. Nejlepším mužem byl Martin Debnar na 18. místě.

Erbenová na MS Xterra skončila sedmá

Na Maui na Havaji se konalo mistrovství světa Xterra a čeští reprezentanti v kategorii profesionálů se neztratili. Helena Erbenová, která v roce 2011 zazářila třetím místem, skončila sedmá. Jan Kubíček doběhl patnáctý, Jan Francke si vylepšil maximum, kdy

Třetí životní výsledek v řadě, jásala triatlonistka Vodičková

Česká triatlonistka Radka Vodičková potvrzuje skvělou formu. Na olympiádě v Londýně doběhla na 20. místě, ve Stockholmu v závodu Světové série obsadila 13. místo a naposledy se předvedla na nejlépe dotovaném triatlonovém závodě světa, kterým je kultovní H

Frintová v triatlonovém Grand finále doběhla na 11. místě

Česká triatlonistka Vendula Frintová doběhla ve finálovém závodě seriálu mistrovství světa v kanadském Edmontonu na skvělém 11. místě a v konečném pořadí MS obsadila 12. místo. Petra Kuříková brala 41. místo. Závod díky fantastickému běhu vyhrála Američan

Hodně věcí jsem mentálně přehodnotila, říká Petra Kuříková

Česká triatlonová reprezentantka Petra Kuříková zajela o víkendu velmi kvalitní výsledek v podobě 24.místa na ITU závodě Světového poháru v New Plymouth. Ukázala, že se po loňské sezoně, poznamenané zraněním, dostává do výborné formy.

Debnar a Kuříková vítězní v závěrečném závodě aquatlonu

Liberec hostil poslední díl Českého poháru v aquatlonu, což je sport, který kombinuje plavání a běh. V závodě s názvem ELEVEN Aquatlon Liberec 2014 se z vítězství radovali triatlonoví reprezentanti Petra Kuříková a Martin Debnar. Patronem závodu pak byl v