FIA zóna pokračovala tropickým víkendem v Mostě

Ačkoliv se jistě davy lidí tísnily na koupalištích, na autodromu v Mostě se konal další víkend FIA Zone Central Europe, Sports Car Challenge, či Remus pokal formulových monopostů. Opět nechyběl velmi početný TWC a Eset V4 Cup.Víkend začal sobotním závodem TWC Eset Cupu, který byl pro momentálně velký počet účastníků rozdělený do dvou skupin A+B. Skupinu A ovládli čeští jezdci, když dvojnásobný úspěch zaznamenal Tomáš Pekař na Cliu IV generace. V sobotu zvítězil před Ch. Schreiberem a dvěma Čechy Häringem a Uxou. V neděli opět získal zlato Pekař, před Schreiberem, ale před dvojici našich se vklínili ještě Maďar Levai a Srb Lalušič. Jedno deváté místo vybojoval po letech závodní nečinnosti také Stefan Rosina senior. Skupinu B ovládl Kottmayr, před Neissem a Italem Citerou na Chevroletech Cruz, nejrychlejší v Renaultech Twingo se stal Slovinec Avbelj.

FIA zóna CE a Eset V4 Cup o víkendu v Mostě

Stejně jako vloni, ani letos nebudou chybět v Mostě rychlé formule, které se představí spolu s MMČR na okruzích v Mostě, včetně Eset V4 Cupu a Porsche GT Challenge. Mezi nejzajímavější hosty podniku bude patřit skokan na lyžích Sven Hannavald, či bývalý t

ETCC bude mít v příštím roce premiéru v Mostě!

Evropský pohár cestovních vozů FIA European Touring Car Cup (ETCC) bude mít v příštím roce premiéru na mosteckém autodromu. Závodním víkendem v Mostě ve dnech 6. - 8. října navíc nový ročník seriálu vyvrcholí. Lze tak očekávat, že finále přinese napínavé

Carbonia Cup na okruhu v Mostě obrazem

Dne 14.7. pokračovala oblíbená okruhová série Carbonia Cup na mosteckém Autodormu. Podívejte se na fotografie Mirka Grusy.

Budou v Mostě o víkendu padat rekordy?

Milovníci motorsportu tento víkend (19-21/07) zamíří do Mostu, kde se už počtvrté pojede největší motocyklová událost sezóny: Mistrovství světa superbiků. Návštěvnost i traťový rekord se budou otřásat v základech. Záštitu nad závodním víkendem oficiálně p

Dominance Filipa Salaquardy pokračovala i v Mostě

Víkendové závody ESET Cup na mosteckém autodromu potvrdily dominanci Filipa Salaquardy na voze Audi R8 LMS GT3 ze stáje I.S.R. Racing. Ve sprintu pokračoval Salaquarda ve vítězném tažení.