Hasiči úspěšně zahájili závodní sezonu

ZUBŘÍ - V sobotu 16. května 2015 se v Zubří konala obvodová soutěž v požárním sportu. Postupového kola se z Tylovic zúčastnilo družstvo složené z Áčka i Béčka. Pozvání rovněž přijaly tylovické hasičky. V překážkovém běhu  na 100 metrů muži obsadili průběžné druhé místo, dámy se řadily na prozatímní čtvrtou příčku. Poté následovala královská disciplína - požární útok. Dívky si v něm vedly na výbornou a obsadily třetí příčku. V konečném hodnocení na ně vyšla bramborová medaile. A jak dopadli naši muži? Ti druhou disciplínu s přehledem vyhráli a zajistili si tak postup do okresního kola. (SG) Foto: SDH Tylovice

Bruslíme s hasiči 2019 ZRUŠENO

Bohužel letošní Bruslení s hasiči je ZRUŠENO. Zimní stadion v Ledči nad Sázavou, bez udání důvodu a bez oznámení, rozpustil led a ukončil sezónu.

Červencové ohlédnutí za požárním sportem

Stanislav Gajdůšek Tylovjany opět informuje o tom, jak se hasičům vedlo na závodech o prvních dvou červencových víkendech. Hodnotí je jako úspěšné. Ve Velkých Karlovicích hasiči z Áčka vybojovali valašský klobúk . Foto: SDH Tylovice

Tuto sobotu je železná sobota!

Železný šrot v sobotu 4. května sbírají tylovičtí hasiči. Od rána budou jezdit ulicemi s traktorem a vlečkou. Kdo má větší a těžší břemena, stačí zavolat na telefonní číslo 737 350 991 a hasiči si pro železo rádi přijedou.

Z Kopřivnice si naši hasiči přivezli pěkné čtvrté místo

KOPŘIVNICE  - Někdo si možná řekne, že je to bramborová medaile, ale i čtvrté místo zaslouží poděkování Tylovjanů našim hasičům, kteří si  v letošním roce v požární soutěži vedou úspěšně.