Historický úspěch, muži jsou pátí v Evropě! Ženy na Superfinále EBSL obsadily 6. místo

Čeští reprezentanti v plážovém fotbalu obsadili na letošním Superfinále Euro Beach Soccer League úžasné 5. místo. Před výběrem trenéra Jaroslawa Jagielskiho skončily pouze evropské velmoci: Portugalsko, Itálie, Bělorusko a Španělsko.

Hasiči úspěšně zahájili závodní sezonu

ZUBŘÍ - V sobotu 16. května 2015 se v Zubří konala obvodová soutěž v požárním sportu. Postupového kola se z Tylovic zúčastnilo družstvo složené z Áčka i Béčka. Pozvání rovněž přijaly tylovické hasičky. V překážkovém běhu  na 100 metrů muži obsadili průbě

Muži vs. ženy na internetu

Příspěvek Muži vs. ženy na internetu pochází z ZeptejSeFilipa

Závody „Želazný jak stražak“ 8.7.2023

8.7.2023 proběhl závod v polských Krzanowicích „TFA Železný hasič“. Byl to již pátý ročník soutěže pořádaný místním OSP Krzanowice. Na startovní listině bylo 32 hasičů z Polska, Česka a Ukrajiny. Soutěžilo se ve dvou kategoriích ženy a muži. Na závodníky

Děti z Mateřské školy v Tylovicích vyhrály olympiádu

Tylovské děti se ve dnech od 12. do 14. září zúčastnily Rožnovské olympiády dětí a mládeže 2012, v níž vybojovaly první zlatou příčku. Soutěžily v maratónském a překážkovém běhu, hodu míčkem na cíl a skoku z místa do dálky. Není to jejich první úspěch, na