Historický úspěch pro český taneční sport

Česká republika má finalisty mistrovství světa v kateporii mládež! Taneční pár Jakub Brück-Anna Riebauerová, reprezentující taneční klub DSP Kometa Brno, se dokázal o víkendu probojovat mezi šestici nejlepších párů světa v kombinaci deseti tanců. Šampionát se konal v sobotu 28. října v Moskvě a účastnily se ho mistrovské páry z 34 zemí. Jakub s Aničkou se v dvojboji zahrnujícím jak standardní, tak latinsko-americké tance, nakonec umístili na 6. příčce, když absolvovali všechna čtyři náročná kola s oběma disciplínami.

Český bowler Lukáš Jelínek ve Stockholmu mezi evropskou špičkou

Na první letošní zastávce Evropské bowlingové tour AIK International Tournament ve Švédsku se dařilo českému bowlerovi Lukášovi Jelínkovi. Na silně obsazeném turnaji obsadil 7. místo. Český bowling jako mladý a rozvíjející se sport si tak připsal další ev

Historicky první zlatá medaile z MS pro český bowling

Český sportovní bowling slaví historicky první zlatou medaili z Mistrovství světa. Čeští hráči do 21 let zvítězili v týmové soutěži na Mistrovsví světa kadetů ve švédském Helsingborgu. Tomáš Liebich, Lukáš Jelínek, Matěj Vojkovský a Daniel Seidl nepatřili

Nejúspěšnější českou juniorskou bowlerkou je Eliška Krummerová.

Český bowling slaví další skvělý úspěch. Po bronzové medaili v soutěži dvojic vybojovala Eliška Krummerová na Mistrovství Evropy juniorů stříbrnou medaili v závěrečných Masters. Na svém posledním juniorském ME se stala historicky nejúspěšnější českou hráč

Stříbro pro ČR na MS v námořním jachtingu

Český jachting dnes zaznamenal historický úspěch na mistrovství světa v námořním jachtingu v chorvatském Šibeniku. HEBE SAILING TEAM ve složení Zdeněk Jakoubek, Zdenál Sünderhauf, Petr Fiala, Martin Trčka, David Kovařík, Petr Solař, Jirka Halouzka a Libor

České páry uspěly v klání světové taneční elity

Jubilejní 20. ročník Brno Open Dance Festivalu přivedl do jihomoravské metropole světovou taneční špičku ve standardních i latinskoamerických tancích. Na parketu v hale míčových sportů MUNI v Brně – Bohunicích se 29. a 30. října sešlo několik mistrů světa