Hitparáda velká sedma

HLASUJ PRO NEÔEGO STRAST DO 22. 8. V HITPARÁDĚ VELKÁ 7 NA RÁDIU 1 Hlasuj pro Strast do 22. 8. v hitparádě Velká 7 na Rádiu 1 Článek Hitparáda velká sedma se nejdříve objevil na Marius Konvoj.

Erbenová na MS Xterra skončila sedmá

Na Maui na Havaji se konalo mistrovství světa Xterra a čeští reprezentanti v kategorii profesionálů se neztratili. Helena Erbenová, která v roce 2011 zazářila třetím místem, skončila sedmá. Jan Kubíček doběhl patnáctý, Jan Francke si vylepšil maximum, kdy

Africa Eco Race 2017 - Sedmá etapa ve znamení písku

Sedmá etapa Africa Eco Race přinesla 414 závodních kilometrů. Kromě písku byly na programu i duny, které měly být podle organizátorů velmi obtížné. Promet/Czechoslovak Group tým Tomáše Tomečka absolvoval rychlostní zkoušku z Tiwilitu do Tiwilitu bez zavá

Díky tobě

DÍKY TOBĚ JE NEÔEGO STRAST 12-TÉ V HITPARÁDĚ VELKÁ SEDMA UDRŽUJ NEÔEGO MÁNII Článek Díky tobě se nejdříve objevil na Marius Konvoj.

Maratonská etapa na Africa Eco Race 2018

První ze dvou okruhových etap, nadto ještě maratonská bez možnosti večerního servisu techniky. Sedmá etapa měřila 486 km, startovala i končila poblíž bivaku, a Tomáš Tomeček na ní zaznamenal třetí čas.

České setkání na Sardinii

Sedmá soutěž mistrovství světa v rallye Italská rallye se konala na šotolinových cestách ostrova Sardinie. Po delší době se zde setkali dva naši nejúspěšnější soutěžní jezdci posledních let - Jan Kopecký a Martin Prokop. Jejich hlavní cíle pro letošní sez