HK Kralupy nad Vltavou jsou MISTŘI Krajské ligy mužů Středočeského kraje

Dnes 18.3.2023 se konal na Mělnickém zimním stadionu druhý zápas finálové série playoff mezi HC JUNIOR MĚLNÍK a HK KRALUPY NAD VLTAVOU. První třetina byla velmi vyrovnaná. První gól zápasu dal Ondřej Škutina za HC Mělník, ale Kralupy dlouho neotálely a už za 2 minuty daly vyrovnávací gól (1:1). V druhé třetině začaly mít Kralupy navrh a to se projevilo i na výsledku druhé třetiny, která byla 1:3 pro Kralupy. Třetí třetinu plně ovládli hokejisté Kralup a vyhráli 1:5.  Branky a nahrávky: 16. Škutina (Krejsa) – 18. Šmíd (Husarik, Kučera), 22. Řehák (Bradáček), 33. Soukup (Verbík, David), 48. Chládek (Husarik, Prášek), 60. Soukup (R. Verbík, Prášek) Rozhodčí: Petr Hruška, Pavel Hrčka — Pavel Vlasjuk, Marek Havel   Diváci: 1435 The post HK Kralupy nad Vltavou jsou MISTŘI Krajské ligy mužů Středočeského kraje appeared first on Mělnicko.

Cyklotrasa 202: Kralupy nad Vltavou – Slaný – Louny

Trasa 202 spojuje města Kralupy nad Vltavou, Slaný a Louny. Délka je 58 km. Trasa Kralupy nad Vltavou, most TGM Kralupy nad Vltavou, Předměstí Zeměchy Olovnice Neuměřice Kamenný Most Zvoleněves Osluchov Žižice Vítov Slaný, Za klášterem odb. 202A (vyhnutí

Hokejisté HK Kralupy nad Vltavou postupují po výhře nad HK Lev Slaný (3:4) do semi-finále PLAYOFF!!!

Hokejisté HK Kralupy nad Vltavou dnes už podruhé po skoro 12 a půl letech dokázali porazit HK Lev Slaný. Podařilo se jim vyhrát v posledním třetím zápase až na samostatné nájezdy, které zakončil gólem Pavel Husarik HUSARIK. V semi-finále PLAYOFF se utkají

Zítra se rozhodne o postupu do semifinále PLAY-OFF Krajské ligy Středočeského kraje!!!

Hokejisté HC Junior Mělník po středeční prohře 6:3 na ledě HC Rakovník ukázali, že se nevzádavají bez boje a dnes vyhráli na domácím ledě 4:2. Zítra 5.3.2023 od 17:30 se bude konat rozhodující zápas o postup do semi-finále Play-off na ledě HC Rakovník. P