Zítra se rozhodne o postupu do semifinále PLAY-OFF Krajské ligy Středočeského kraje!!!

Hokejisté HC Junior Mělník po středeční prohře 6:3 na ledě HC Rakovník ukázali, že se nevzádavají bez boje a dnes vyhráli na domácím ledě 4:2. Zítra 5.3.2023 od 17:30 se bude konat rozhodující zápas o postup do semi-finále Play-off na ledě HC Rakovník. První gól padl už v 5 minutě zápasu a domácí hokejisté prohrávali 0:1. Autorem prvního gólu zápasu byl Matěj Kos za asistence Vojtěcha Kovaříka a Filipa Ságnera (0:1). Mělník nenechal dlouho čekat na odpověd a již o 4 minuty později dal vyrovnávací gól David Šubrt za asistence Tomáše Havla a Jana Verneka (1:1). V druhé třetine vstřelil gól Jan Vernek za asistence Miloslava Cafourka (2:1). Poté dával gól Tomáš Havel za asistence Jana Verneka a Libora Stinky (3:1). Ve třetí třetině čtyři minuty před koncem skoroval za HC Rakovník Jiří Nekvinda za asistence Vladimíra Macháčka a Pavla Hegenbarta (3:2). Poslední gól zápasu vsítil do branky soupeře Libor Stinka pouchý 11 vteřin před koncem (4:2). The post Zítra se rozhodne o postupu do semifinále PLAY-OFF Krajské ligy Středočeského kraje!!! appeared first on Mělnicko.

HK Kralupy nad Vltavou jsou MISTŘI Krajské ligy mužů Středočeského kraje

Dnes 18.3.2023 se konal na Mělnickém zimním stadionu druhý zápas finálové série playoff mezi HC JUNIOR MĚLNÍK a HK KRALUPY NAD VLTAVOU. První třetina byla velmi vyrovnaná. První gól zápasu dal Ondřej Škutina za HC Mělník, ale Kralupy dlouho neotálely a už

Jakub Burian čtyřikrát první na přeborech Středočeského kraje (Obzory Kutnohorska)

Čáslavským plavcům se dařilo při Letním přeboru Středočeského kraje žactva. V kladenském aquaparku se letos představilo šest plavců z Plaveckého klubu Pandora Čáslav. Nejlépe se dařilo Jakubu Burianovi, který mezi čtrnáctiletými celkem 4 x zvítězil a stal

Matěj a Monika plavali pro medaile na Přeboru Středočeského kraje (Obzory Kutnohorskaú

Poslední květnový víkend se v kladenské pětadvacítce konal Přebor Středočeského kraje žactva v plavání. Z čáslavského Plaveckého klubu Pandora se zúčastnilo 7 dvanácti až čtrnáctiletých plavců, z nichž byl neúspěšnější dvanáctiletý Matěj Kučera. Matějovi

Ke dvaceti individuálním medailím čáslavští plavci přidali i stříbro ze štafety! (svoboda.info)

Kladno - Žákovského Letního přeboru Středočeského kraje se o víkendu v Kladně zúčastnilo i sedm plavců z čáslavského klubu Pandora. Čáslavským se letos dařilo a vybojovali celkem 20 individuálních medailí a jedno stříbro přidali na štafetu 4x50 m žáci (A.

Titul krajského přeborníka vybojoval čáslavský plavec Martin Kárný (svoboda.info)

Praha Podolí - Čáslavským plavcům se dařilo při Letním přeboru Středočeského kraje dorostu a dospělých, který se konal v Praze-Podolí. Přeborníkem Středočeského kraje se na 100 m prsa stal Martin Kárný a přidal ještě stříbrnou medaili na 50 m prsa. Další