Jakub Burian čtyřikrát první na přeborech Středočeského kraje (Obzory Kutnohorska)

Čáslavským plavcům se dařilo při Letním přeboru Středočeského kraje žactva. V kladenském aquaparku se letos představilo šest plavců z Plaveckého klubu Pandora Čáslav. Nejlépe se dařilo Jakubu Burianovi, který mezi čtrnáctiletými celkem 4 x zvítězil a stal se přeborníkem kraje na 50 a 100 m kraul a 100 a 200 m znak a pouze na 100 m polohově dohmátl na druhém místě. Zbývající čáslavští plavci se představili v dobré formě a utvořili si řadu osobních rekordů, na stupně vítězů to tentokrát však...

2007 - Čekáme na úspěch mládeže

08.12.2007 - První start na Mistrovství ČR žactva - Jakub Burian, Litoměřice, 100 m polohový závod 29.11.2007 - První nominace na Mistrovství ČR žactva (mladší žák Jakub Burian) 17.11.2007 - Zisk medaile ze Zimního přeboru Středočeského kraje žactva (Ja

Jakub Burian má za sebou famózní vystoupení (Kutnohorský deník)

Kladno - Čáslavským plavcům se dařilo při Letním přeboru Středočeského kraje žactva. V kladenském aquaparku se letos představilo 6 plavců z PK Pandora Čáslav. Nejlépe se dařilo Jakubu Burianovi, který mezi čtrnáctiletými celkem čtyřikrát zvítězil a stal s

Plavecké mládí na jedničku (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavským plavcům při Přeboru Středočeského kraje žactva v Příbrami dařilo. Ze 7 plavců z Plaveckého klubu Pandora se 3 umístili na stupních vítězů a vybojovali celkem 6 medailí. Nejvíce se dařilo Jakubu Burianovi, který získal 4 x stříbrnou

Martin Kárný přivezl medaile z krajského přeboru (Obzory Kutnohorska)

První májový víkend se čáslavští plavci představili v Praze na Podolí při Letním přebor Středočeského kraje, kam odcestovala šestice dorostenců z Plaveckého klubu Pandora. V podolské padesátce se ve skvělé formě představil Martin Kárný, který na třech prs