Jakub Burian má za sebou famózní vystoupení (Kutnohorský deník)

Kladno - Čáslavským plavcům se dařilo při Letním přeboru Středočeského kraje žactva. V kladenském aquaparku se letos představilo 6 plavců z PK Pandora Čáslav. Nejlépe se dařilo Jakubu Burianovi, který mezi čtrnáctiletými celkem čtyřikrát zvítězil a stal se přeborníkem kraje na 50 a 100 m kraul a 100 a 200 m znak a pouze na 100 m polohově dohmátl na druhém místě. Zbývající čáslavští plavci se představili v dobré formě a utvořili si řadu osobních rekordů, na stupně vítězů to tentokrát však...

Pandora byla v Chomutově i Táboře vidět (Kutnohorský deník)

Chomutov, Tábor - O víkendu se čáslavské plavecké naděje zúčastnili Letního mistrovství ČR mladšího a staršího žactva. Mladší žák Martin Kárný mezi dvanáctiletými nezklamal a dohmátl na 200 m prsa ve druhé desítce. Starší žák Jakub Burian se předvedl v ch

Plavecký klub Pandora pokračuje ve skvělých výkonech (Kutnohorský deník)

Příbram - O víkendu se čáslavští plavci představili na Přeboru Středočeského kraje žactva v Příbrami. Z plaveckého klubu Pandora se letos nominovalo celkem 7 plavců, z nichž se 3 umístili na stupních vítězů! Čáslavským se letos dařilo a vybojovali celkem

Suverénní byl letos třináctiletý plavec Jakub Burian (Kutnohorský deník)

Kladno/Brno - O minulém víkendu se čáslavští plavci zúčastnili hned dvou významných závodů - Krajského přeboru žactva a brněnské Velké ceny. Manželé Balášovi odcestovali do Brna na 40. ročník Velké ceny Brna, který je již tradičně nejlépe obsazeným závode

2007 - Čekáme na úspěch mládeže

08.12.2007 - První start na Mistrovství ČR žactva - Jakub Burian, Litoměřice, 100 m polohový závod 29.11.2007 - První nominace na Mistrovství ČR žactva (mladší žák Jakub Burian) 17.11.2007 - Zisk medaile ze Zimního přeboru Středočeského kraje žactva (Ja

Zimní sezóna plaveckého klubu (Čáslavské noviny)

Čáslavští plavci z Plaveckého klubu Pandora skončili zimní sezónu až těsně před vánočními svátky. Posledním závodem zimní plavecké sezóny bylo Zimní mistrovství ČR dorostu, které se konalo v Trutnově o posledním předvánočním víkendu. Z Čáslavi se na doro