Suverénní byl letos třináctiletý plavec Jakub Burian (Kutnohorský deník)

Kladno/Brno - O minulém víkendu se čáslavští plavci zúčastnili hned dvou významných závodů - Krajského přeboru žactva a brněnské Velké ceny. Manželé Balášovi odcestovali do Brna na 40. ročník Velké ceny Brna, který je již tradičně nejlépe obsazeným závodem na území ČR během podzimu. Také letos se zde sešla kompletní česká plavecká špička, doplněná o reprezentanty ze Slovenska a Maďarska. Oba čáslavští plavci se na tento závod připravili dobře. "Andrea Balášová ani v silné konkurenci...

Plavecký klub Pandora pokračuje ve skvělých výkonech (Kutnohorský deník)

Příbram - O víkendu se čáslavští plavci představili na Přeboru Středočeského kraje žactva v Příbrami. Z plaveckého klubu Pandora se letos nominovalo celkem 7 plavců, z nichž se 3 umístili na stupních vítězů! Čáslavským se letos dařilo a vybojovali celkem

Jakub Burian má za sebou famózní vystoupení (Kutnohorský deník)

Kladno - Čáslavským plavcům se dařilo při Letním přeboru Středočeského kraje žactva. V kladenském aquaparku se letos představilo 6 plavců z PK Pandora Čáslav. Nejlépe se dařilo Jakubu Burianovi, který mezi čtrnáctiletými celkem čtyřikrát zvítězil a stal s

Pandora byla v Chomutově i Táboře vidět (Kutnohorský deník)

Chomutov, Tábor - O víkendu se čáslavské plavecké naděje zúčastnili Letního mistrovství ČR mladšího a staršího žactva. Mladší žák Martin Kárný mezi dvanáctiletými nezklamal a dohmátl na 200 m prsa ve druhé desítce. Starší žák Jakub Burian se předvedl v ch

2007 - Čekáme na úspěch mládeže

08.12.2007 - První start na Mistrovství ČR žactva - Jakub Burian, Litoměřice, 100 m polohový závod 29.11.2007 - První nominace na Mistrovství ČR žactva (mladší žák Jakub Burian) 17.11.2007 - Zisk medaile ze Zimního přeboru Středočeského kraje žactva (Ja

Zimní sezóna plaveckého klubu (Čáslavské noviny)

Čáslavští plavci z Plaveckého klubu Pandora skončili zimní sezónu až těsně před vánočními svátky. Posledním závodem zimní plavecké sezóny bylo Zimní mistrovství ČR dorostu, které se konalo v Trutnově o posledním předvánočním víkendu. Z Čáslavi se na doro