Jachtař Ondřej Teplý juniorským mistrem Evropy

Ve slabém větru se v sobotu 12. 3. odjela v Barceloně poslední rozjížďka mistrovství Evropy třídy Finn. Ondřej Teplý v ní zajel 21. místo a to mu stačilo, aby udržel celkové šestnácté místo v nabité konkurenci devadesáti závodníků a stal se mistrem Evropy mezi juniory. Zároveň mu patří dvanáctá příčka mezi všemi Evropany. V medailové rozjížďce uhájil celkové vítězství Nizozemec Pieter Jan Postma. Další český závodník, veterán a pětinásobný účastník olympijských her Michael Maier skončil padesátý.

Jachtař Ondřej Teplý mistrem světa do 23 let

Ondřej Teplý se stal juniorským mistrem světa ve třídě Finn. Dnes už se pro nedostatek větru nezávodilo. Mistrovství světla v olympijské třídě Finn do 23 let se konalo ve slovinském Koperu. Ondřej Teplý si v závodě počínal velmi zkušeně a od prvního dne s

Jachtař Ondřej Teplý bojuje o kvalifikaci do Ria

Na Novém Zélandu začalo 24. 11. mistrovství světa třídy Finn. Ondřej Teplý, který se stal v létě juniorským mistrem světa v této třídě, začal výborně s dojezdy v rozjížďkách 28 a 14 drží průběžné 15. místo a je první z juniorů. Pokud by svou pozici udržel

Jachtař Ondřej Teplý juniorským vicemistrem světa

V dánském Aarhusu se od pondělí 4. do soboty 9. 7. jel Finn Silver Cup, tedy mistrovství světa olympijské lodní třídy Finn pro závodníky do 23 let.

Jachtař Ondřej Teplý třetí junior na mistrovství světa

Na Novém Zélandu se od 24. do 29. 11. konalo mistrovství světa třídy Finn. Ondřej Teplý, který se stal v létě juniorským mistrem světa v této třídě, začal výborně, držel průběžné 15. místo a byl první z juniorů. Postupně se ale propadal, skončil na 33. mí

Jachtař Milan Hájek mistrem Evropy

Český jachtař Milan Hájek vybojoval na Lipně titul mistra Evropy ve třídě RS700! Od 17. do 20. srpna se v Černá v Pošumaví konal evropský šampionát těchto akčních skifů za účasti čtyřiceti závodníků.