Jachtaři Hykrdovi chybí krůček v vítězství v České námořní rally

Předpověď počasí na České námořní rallye dnes slibovala největrnější den 18. ročníku. Vítr však ani dnes nepřesáhl hranici 15 uzlů. Na programu byla jedna navigační rozjížďka a jeden karusel. O vítězi se už před dnešním prvním startem zdálo rozhodnuto, brněnský tým Hyveco suverénně vede a může si dovolit i případná zaváhání. Napínavý je na druhou stranu souboj o druhé a třetí místo mezi The Zeitung a SPG.

Historické vítězství posádky Enge – Engová na Valašské rally!

V rámci třetího podniku Mistrovství České republiky v rally historických automobilů (MČR HA), který se uskutečnil v sobotu 8. srpna na Valašsku, vybojovala posádka ve složení Tomáš Enge – Lucie Engová své premiérové vítězství ve voze Ford Escort RS 2000 M

Chorvatská rally: Posádky vozů Škoda Fabia RS Rally2 budou bojovat o vítězství ve třídě RC2 i kategorii WRC2

› Pepe López/David Vázquez ze Španělska a Lauri Joona/Janni Hussi z Finska jsou největšími favority mezi posádkami Škoda na vítězství ve čtvrté letošní rally v kategorii WRC2.› Po triumfu v kategorii WRC2 na Safari Rally v Keni nejsou Gus Greensmith/Jonas

26. Česká námořní rallye v polovině

Už čtvrtý den se závodí v Chorvatsku na 26. České námořní rallye, která je mistrovstvím České republiky v námořním jachtingu one design ve třídě First 35.

MORGAN SAILING TEAM vítězem 24. České námořní rallye

Již 24. ročník České námořní rallye, která byla mistrovstvím ČR v námořním jachtingu one-desing, se konal od neděle 11. do pátku 16. října v Chorvatsku.

Posádka Enge - Engová vítězi Rally Bohemia Historic

Posádka Břetislav Enge a Lucie Engová na Škodě 130 LR zvítězila v absolutní klasifikaci i v rámci Mistrovství České republiky historických automobilů na Rally Bohemia Historic. Model Škoda 130 LR si tak připsal na Bohemii již třetí vítězství v MČR HA v řa