Jachtařské zlato z brazilského mistrovství světa

Kristýna Piňosová z RODOP iQFoil týmu potvrdila, že právem obhájila titul Jachtaře roku, a v brazilském Búzios na juniorském mistrovství světa World Sailing vybojovala zlatou medaili.

Zlato a stříbro z mistrovství světa Raceboardů

Mistrovství světa windsurfingové třídy Raceboard skončilo včera na Balatonu. V různých větrných podmínkách se odjelo 12 rozjížděk. A Češi byli velmi úspěšní. Na celkovém druhém místě skončil Petr Kučera (Rapid Brno) a získal tak stříbrnou medaili a dvě zl

Zlato a stříbro z mistrovství světa ve windsurfingu

Absolutní nadvláda českých windsurfařek na mistrovství světa třídy Techno 293, které se konalo od 23. do 30. 10. v Torbole na Gardě, přinesla zlatou a stříbrnou medaili – v kategorii U-17 dívky brala Nela Sadílková (TJ Delfín Jablonec) zlato, Kristýna Cha

Mistrovství světa juniorů – Polsko

Mistrovství světa se konalo ve dnech 12. -15. 8. 2021 v polské Poznani. Dva západočeští reprezentanti ČR (David Nejdl, Jakub Šlajs), kteří bojovali na tomto mistrovství, si z Polska odvezli nejen nezapomenutelné zážitky, ale také skvělá umístění...

Čeští bowleři obhájili titul mistrů světa

Český sportovní bowling přepisuje svoji historii. Zlato a dva bronzy vybojovali mladí bowleři na mistrovství světa do 21 let v korejském Inčchonu. V soutěži čtyřčlenných mužských týmů po famózním výkonu obhájili titul světových šampiónů.

Ostravští tanečníci dobyli svět!

Nejmenší tanečníci T.J Sokol Vítkovice, oddíl Akcent Ostrava ve věku osmi až jedenácti let vybojovali zlato na mistrovství světa v show dance formací 2013! Se svou formací Salón Cruelly de Vil tak získali pro tento úspěšný ostravský klub již 26 titul mist