Janovický offroad přinesl déšť i vítězství zkušených jezdců

Druhý závod OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu v Janovicích nad Úhlavou v okrese Klatovy. Jarní počasí zpestřené deštěm přineslo i bahenní souboje. Motorky dovedl do cíle Petr Trávníček z týmu Moto Trávníček – Kovoděl Janča před zkušeným soutěžákem Lubomírem Vojkůvkou z Vype racing teamu. Vítězství mezi čtyřkolkami patřilo Martinu Miřejovskému z Teamu Max, následovaného Lubošem Kuncířem z Kaskadér racing teamu. Auta byla opět doménou Rostislava Plného z RP Interieru, absolutního vítěze i prvního mezi speciály do litru. S motorem nad dva litry vyhrál WINGS team a do dvou litrů KB System Offroad Team. Největší pohár mezi Amatéry letos podruhé převzal Manyjak Offroad team.

24hours OffROAD Maraton Dobřany vyhrál RP Interier s buginou

Devatenáctý ročník nejtěžšího závodu terénních aut ve střední Evropě 24hours OffROAD Maraton se jel uplynulý víkend na Šlovickém vrchu poblíž Dobřan. Přinesl krásné souboje i nečekané zvraty. Absolutní vítězem se s rekordními 124 koly stal RP Interier se

SEBASTIAN VETTEL A FERRARI ZÍSKALI TŘETÍ VÍTĚZSTVÍ V SEZÓNĚ

Sebastian Vettel si se svým Ferrari dojel pro třetí vítězství v sezóně. V ulicích Singapuru vsadil na strategii dvou zastávek v boxech a získal 42. triumf kariéry. Závod byl v třetině ovlivněn dlouhým výjezdem safety caru. 20 kol před cílem přišel další v

OffROAD Maraton 2013: A jede se do finále!

Poslední díl OffROAD Maratonu se koná tuto sobotu 9. listopadu na trati v Ředhošti. Na závodníky terénních aut, motoreki čtyřkolek čeká známá motokrosová trať, která bude pro větší atraktivitu závodu rozšířena i o prostor mimo ni. Největší pozornost ale p

Offroad v Milovicích prověřil výdrž jezdců i strojů

Třetí díl Offroad maratonu se uplynulou sobotu 25. května odehrál v bývalém vojenském prostoru v Milovicích. Čtyřkolkáře po třech hodinách dovedl do cíle letos zatím neporažený Martin Miřejovský, motorkáře Petr Machek. V 5hodinovce aut byla nejrychlejší b

CZECH OFFROAD TROPHY 2019 - RFC Central Europe Selection

Po roční přestávce se vrací do Bezděkova soutěž Mistrovství ČR v Offroad trialu. Navíc po loňském úspěchu se zde pojede taky Czech offroad trophy. Očekává se tedy rekordní množství posádek z celé Evropy. CZECH OFFROAD TROPHY 2019 - RFC Central Europe