SEBASTIAN VETTEL A FERRARI ZÍSKALI TŘETÍ VÍTĚZSTVÍ V SEZÓNĚ

Sebastian Vettel si se svým Ferrari dojel pro třetí vítězství v sezóně. V ulicích Singapuru vsadil na strategii dvou zastávek v boxech a získal 42. triumf kariéry. Závod byl v třetině ovlivněn dlouhým výjezdem safety caru. 20 kol před cílem přišel další výjezd safety caru. Během něj většina jezdců absolvovala poslední zastávku v boxech a závěr závodu tak přinesl řadu zajímavých soubojů.

VETTEL V KOREJI SLAVIL DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ

Pilot Red Bullu Sebastian Vettel vyhrál potřetí v řadě. Po triumfech v Singapuru a Japonsku zvítězil rovněž v Koreji a před posledními čtyřmi podniky sezony šampionát ještě více zdramatizoval. Vettel startoval z druhé pozice na superměkkých pneumatikách.

Vettel opět vítězí ve VC Japonska

Pilot Red Bullu Sebastian Vettel získal již čtvrté vítězství v Japonsku a deváté v této sezoně. Ani to mu však zatím nestačilo na to, aby si zajistil svůj čtvrtý titul v řadě, neboť Fernando Alonso z Ferrari dojel po startu z osmé pozice na čtvrtém místě.

VETTEL ZÍSKAL V BRAZÍLII TŘETÍ TITUL MISTRA SVĚTA

Sebastian Vettel v dramatické Velké ceně Brazílie získal třetí titul mistra světa v řadě. Stal se tak nejmladším trojnásobným šampionem v historii formule 1. Závod ovládl Jenson Button z McLarenu a bylo to jeho třetí vítězství v sezoně. Vettel byl v boxec

Sebastian Vettel získal pro Ferrari první vítězství od roku 2013

Čtyřnásobný světový šampion Sebastian Vettel získal pro Ferrari první vítězství od Velké ceny Španělska 2013, sám na triumf čekal od Velké ceny Brazílie 2013. Pro extrémně horké počasí a velice abrazivní asfalt zvolil strategii dvou zastávek v boxech a v

VETTEL VÍTĚZÍ V POSLEDNÍM ZÁVODĚ ROKU

Mistr světa Sebastian Vettel ve Velké ceně Brazílie získal třinácté vítězství v sezoně a deváté v řadě. Německý závodník startoval z pole position a vedl od druhého kola. K vítězství využil strategii dvou zastávek v boxech. Vettelův kolega Mark Webber doj