KLUCI VYBOJOVALI KRÁSNÉ DRUHÉ MÍSTO

Ve středu jsme se po dlouhé covidové pauze konečně mohli opět zúčastnit nějaké sportovní soutěže. Z okresního kola SŠ ve stolním tenise jsme odcházeli se ctí a krásným druhým místemKluci děkujeme, děvčatům budeme držet palce na pátek. Příspěvek KLUCI VYBOJOVALI KRÁSNÉ DRUHÉ MÍSTO pochází z Obchodní akademie Prostějov

Martin Macík na Dakaru 2023 vybojoval 2. místo

15. 1. 2023: Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda z týmu MM Technology na Dakaru 2023 vybojovali parádní 2. místo, když do cíle poslední etapy dojeli na 6. pozici.

Krajské kolo florbalu žáků 6. a 7. tříd

Krajsk kolo florbalu ž ků 6. a 7. tř d Ve středu 27. března proběhlo v Pardubick nafukovac hale krajsk kolo florbalu ž ků 6. a 7. tř d, na kter se probojovali i na i ž ci. Po poč tečn m ne spěchu proti dom c mu t mu kluci zabrali, a vybojovali dvě v

První místo v seriálu ARC endurance a také první místo v posledním letošním závodě pro Radicalteam

V neděli si radicalteam dojel pro letošní finální sbírku trofejí ve vytrvalostním seriálu ARC. Radical SR3 si v osmihodinovce sáhl na absolutní vítězství, ale mistrovský titul připadl stájovému kolegovi Radicalu SR4, který zvítězil v letošním seriálu. P

Hasiči opět bodovali. Tentokrát ve Valašské Bystřici.

VALAŠSKÁ BYSTŘICE - Pěkné druhé místo s časem 15:52 vybojovalo tylovické Áčko v sobotním klání O putovní pohár Valašské Bystřice 21. června. Vyhrála Dolní Bečva s časem 15.17. Naše Béčko tentokrát skončilo na pátém místě s časem 16:46. Stanislav Gajd

Krajský přebor U14 I. kolo

V sobotu 8.10. 2022 se v Chodově konalo 1. kolo Krajského přeboru mladších žákyň. Naše děvčata zde odehrála čtyři utkání, z nichž tři byla vítězná, a tak děvčata zaujmula krásné průběžné druhé místo. Umístění je nad očekávání vzhledem k tomu, že jsou naše