Kocourek obhájil na Běchovicích mistrovský silniční titul, Homoláč stříbrný a Kreisinger bronzem završil náš běžecký hattrick

V neděli 30.září se bežel již 116. ročník legendárního silničního běhu Běchovice - Praha , který je také nejstarším silničním během v Evropě. I letos byl zároveň  Mistrovstvím ČR v silničním běhu na 10 kilometrů. Na start se postavil rekordní počet více než sedmi tisíc běžců a mezi nimi byl i obhájce titulu, náš Milan Kocourek a předchozí trojnásobný vítěz tohoto závodu Jan Kreisinger. Z dalších našich běžců do závodu nastoupil i Jiří Homoláč a Ondřej Fejfar.

Na MČR v běhu na 10000m obsadili naši běžci první 4. místa-titul obhájil Kocourek, stříbro získal Homoláč a bronz Kreisinger

Již potřetí za sebou se konalo  Mistrovství České republiky v běhu na 10000m odděleně od dráhového šampionátu. Po Bílině a Hradci Králové se letos mistrovství uskutečnilo v Domažlicích. Za náš klub se na start v kategorii mužů postavili celkem 4 elitní bě

MČR V KROSU – Kocourek si doběhl pro svůj 6.titul, Homoláč vybojoval bronz

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Svůj 6. krosový titul na něm získal Milan Kocourek a Jiří Homoláč vybojoval bronz. Družstvo se opět

MČR v krosu – Kocourek si doběhl pro svůj 5.titul, Kreisinger stříbrný a Bajza bronzový

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Na u nás málo vídané trati obsadili naši běžci v hlavním závodu kompletně stupně vítězů.

Jan Kreisinger poprvé mistrem rebubliky v půlmaratónu

Jan Kreisinger potvrdil roli největšího favorita a v sobotu získal v Pardubicích svůj premiérový titul mistra ČR v půlmaratónu. Ostatním našim běžcům se bohužel už tak nedařilo, takže loňský hattrick jsme nezopakovali. Nominaci na Pohár mistrů jsme si vša

Kreisinger a Kocourek reprezentovali ČR na Mistrovství Evropy v krosu

Jan Kreisinger a Milan Kocourek  reprezentovali Českou republiku na  Mistrovství Evropy v krosu , které se uskutečnilo v neděli 12. prosince v portugalské Albufeiře.