Na MČR v běhu na 10000m obsadili naši běžci první 4. místa-titul obhájil Kocourek, stříbro získal Homoláč a bronz Kreisinger

Již potřetí za sebou se konalo  Mistrovství České republiky v běhu na 10000m odděleně od dráhového šampionátu. Po Bílině a Hradci Králové se letos mistrovství uskutečnilo v Domažlicích. Za náš klub se na start v kategorii mužů postavili celkem 4 elitní běžci, mezi nimi chyběl pouze Jakub Bajza.

MČR V KROSU – Kocourek si doběhl pro svůj 6.titul, Homoláč vybojoval bronz

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Svůj 6. krosový titul na něm získal Milan Kocourek a Jiří Homoláč vybojoval bronz. Družstvo se opět

Kocourek obhájil na Běchovicích mistrovský silniční titul, Homoláč stříbrný a Kreisinger bronzem završil náš běžecký hattrick

V neděli 30.září se bežel již 116. ročník legendárního silničního běhu Běchovice - Praha , který je také nejstarším silničním během v Evropě. I letos byl zároveň  Mistrovstvím ČR v silničním běhu na 10 kilometrů. Na start se postavil rekordní počet více

MČR v krosu – Kocourek si doběhl pro svůj 5.titul, Kreisinger stříbrný a Bajza bronzový

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Na u nás málo vídané trati obsadili naši běžci v hlavním závodu kompletně stupně vítězů.

Milan Kocourek zaběhl na Evropském poháru v Oslu vynikající desítku na dráze!

Naši vytrvalci Milan Kocourek a Jan Kreisinger se v sobotu zúčastnili v norském Oslu Evropského poháru v běhu reprezentačních družstev na 10000m. Účast si vybojovali spolu s Jiřím Homoláčem před třemi týdny na domácím šampionátu v Bílině.  Hlavně Milanovi

MČR v běhu na 10000m - hattrick v podání Kocourka, Fejfara a Bajzy

Již druhým rokem se konalo  Mistrovství České republiky v běhu na 10000m odděleně od dráhového šampionátu. Letos se mistrovství uskutečnilo v Hradci Králové, na stadioně TJ Sokol. Za náš klub se na start v kategorii mužů postavilo celkem 5 běžců, mezi nim