Kolomý bojoval tak mocně, až utrhl řadící páku.

Rally Dakar je vždy velkým příběhem plným dramat a jedno z těch velice poutavých včera prožila jednička Bonver Dakar Projectu Martin Kolomý. V bitvě o stupně vítězů bojoval tak odhodlaně a divoce, až mu v ruce zůstala řadící páka!

Šoltys první část maratonské etapy zvládl!

Martin Kolomý dorazil ve čtvrtek v podvečer po téměř dvou dnech do bivaku a celá posádka měla jasno: Chceme jet dál! Martin Šoltys ve čtvrté etapě bojoval mimo soupeřů i s náročnou navigací a prašnou tratí.

Kolomý stále drží druhé místo. Už jen těsně.

Desátá ze čtrnácti etap Rally Dakar přinesla další řež na špici kamionů. Posádky a motorkář David Pabiška z Bonver Dakar Projectu bojují dál, nejlepší ze soupisky, Martin Kolomý, si s Tatrou udržel druhou příčku. V sevření dvou Rusů s ruskými Kamazy je al

Dakar 2019: Kolomý poskočil do Top 10

Martin Kolomý se ve druhé etapě rally Dakar 2019 z Pisca do San Juan De Marcona probojoval do Top 10, když dojel na devátém místě. Na tuto pozici také poskočil i v průběžném hodnocení závodu. Druhý pilot týmu Tatra Buggyra Racing Martin Šoltys dokončil sp

Velká voda začala vířit Dakarem, Kolomý je v sevření ruské floti

Čeká nás ještě větší drama nebo už to stačí? Než Rally Dakar 2013 pozítří skončí, bude se Martin Kolomý, hvězda Bonver Dakar Projectu, pokoušet odolat mocnému ruskému týmu Kamaz. Po včerejší jedenácté etapě, která byla pro rozvodněné argentinské řeky ukon

Kolomý v cíli Rally Dakar 2019! Peklo na zemi...

Martin Kolomý si na letošním Dakaru prošel doslova peklem. Do cíle v peruánské Limì dorazil na čtvrté pozici v hodnocení semi maratonu. V celkovém pořadí „malého“ Dakaru mu patří pátá pozice. Martin Šoltys byl nucen odstoupit po sedmé etapě hlavního závod