Krajské kolo Přebor škol v OB 10.5. Šídlovák, triumf ZŠ Kralovice

Krajské kolo Přeboru škol v orientačním běhu skončilo ve středu 10.5. u rybníka Šídlovák v Plzni triumfem ZŠ Kralovice. Žáci naší základní školy zvítězili ve všech třech kategoriích dětí 1-3 třída, 4-5 třída i 6-9 třída. Oddíl KOMETA má sice na ZŠ Kralovice několik členů oddílu, ale muselo běžet i více dětí co orientační běh Článek Krajské kolo Přebor škol v OB 10.5. Šídlovák, triumf ZŠ Kralovice se nejdříve objevil na Kometa Kralovice.

OŽ Odlezelské jezero, 24.-25.6.2023

Oblastní žebříček pořádaný v uplynulém víkendu našim oddílem KOMETA Kralovice je už minulostí. Medaile za Mistrovství na krátké trati jsou rozdány stejně jako poháry za Jarní žebříček ZČO vyhlášený v neděli po klasické trati. Nejdříve bych chtěl poděkovat

Novostavba 2kk, 56 m2, parkovací místo, Praha 10-Královice

Zbrusu nový a útulný byt o ploše 56 m2 je umístěn ve druhém (posledním) patře komorního projektu NOVÉ KRÁLOVICE zbudovaného kolem rekonstruované historické tvrze v Královicích Praze 10. Byt o dispozici 2kk vznikl stavební úpravou z původního 1kk. Byt je

Zimní krajský přebor st. žactva JmK, Brno

Ročníky: 2009-2011 Termín: 17.-18.11.2023 Místo konání: Brno-Lesná Rozpis Příspěvek Zimní krajský přebor st. žactva JmK, Brno pochází z Klub plavecké školy Krokodýl Brno

Přijatí na Krajský přebor žactva

Na Zimní přebor Sředočeského kraje žactva do Mladé Boleslavi byly přijaty:Natálie Hnátová - 100Z, 200Z, 100M, náhradnice 100PZ, 50K, 200PZ, 100KViktorie Kolmanová - 200K, 200M, 50K, 100M, 100K, náhradnice 100PZ, 200PZ

Čí je to kolo na silnici?

Čí je to kolo na silnici? Doufám že né moje! The post Čí je to kolo na silnici? first appeared on Kýbl srandy.