Kreisinger a Bajza reprezentovali ČR v japonské Chibě, kde běžel štafetový maratón Ekiden - družstvo obsadilo 12. místo

Dnes, 23.listopadu, se v japonské Chibě (30 km východně od Tokia) běžel další ročník slavného štafetového maratónu Ekiden . Českou republiku budou na tomto podniku reprezentovali i Jan Kreisinger a Jakub Bajza.   Společně s Lukášem Kourkem,  Ivanou Sekyrovou, Monikou Preibischovou a Petrou Schornou-Matyášovou obsadili jako smíšené družstvo  12. místo.

MČR v půlmaratónu - Bajza v osobním rekordu stříbrný, Kreisinger bronzový

V sobotu 14. dubna se v Pardubicích běžel tradiční Vinařský půlmaratón, v rámci něhož se uskutečnilo i Mistrovství České republiky. Tohoto běžeckého svátku, na kterém pravidelně sklízíme vavříny, se zúčastnila i početná skupina našich běžců. Největší favo

Družstvo žen obsadilo ve 2. kole II.ligy žen šesté místo

Družstvo našich žen obsadilo ve 2.kole II.ligy žen šesté místo, o dvě příčky lepší umístění než před 14 dny.

Kreisinger a Kocourek reprezentovali ČR na Mistrovství Evropy v krosu

Jan Kreisinger a Milan Kocourek  reprezentovali Českou republiku na  Mistrovství Evropy v krosu , které se uskutečnilo v neděli 12. prosince v portugalské Albufeiře.

Dorazilová v Bratislavě poprvé pod 3 hodiny v maratónu, Kreisinger nejlepší z Evropanů na Hervis půlmaratónu

Přelomový březnovo-dubnový víkend byl ve znamení dvou významných běžeckých událostí. V neděli se běžel v Bratislavě ČSOB maratón, na němž si fantasticky počínala naše Jana Dorazilová a den před tím, v sobotu, se konal pražský Hervis půlmaratón, kde doběhl