Krušnomana ovládli Truhlář s Potůčkovou

V Klínech se konal jubilejní desátý ročník Krušnomana, který byl mistrovství České republiky v dlouhém duatlonu a zároveň i úvodním závodem FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a duatlonu. Národními šampiony se na náročných tratích při rekordní účasti 135 závodníků stali Luboš Truhlář a Eva Potůčková, která se po mateřské vrátila ve skvělé formě.

Gruchalová a Truhlář ovládli úvodní podnik ČP Xterra

Lucie Gruchalová a Luboš Truhlář se v sobotu v Praze stali mistry České republiky v terénním duatlonu. Nešlo však jen o tituly, podnik s názvem Xterra Žluté lázně 2014, Velká cena PRE byl též prvním letošním podnikem Českého poháru Xterra.

Zmáčeného Krušnomana v Klínech ovládli favorité

Vítězi posledního šestého dílu Českého poháru Xterra 2012, kterým byl populární Krušnoman Klíny, se v sobotu stali podle očekávání největší favorité Jan Kubíček a Helena Erbenová. Pořadatelé 11. ročníku Krušnomana využili maximální dovolený rozsah kilome

Truhlář a Otrubová vítězně v Příbrami

V Příbrami se konal závod Klasik Duatlon, který byl sedmým a zároveň posledním dílem FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu. Závodu složený z 5 kilometrů běhu, 60 kilometrů na kole a závěrečných 15 kilometrů běhu ovládli Luboš Truhlář a Slo

Drsné převýšení Krušnomana triatlonistům zatopilo

Sportovní areál Klíny v Krušných horách v sobotu hostil čtvrtý díl Českého poháru Xterra. A závod s názvem Xterra Krušnoman Klíny - Triathlon dal všem triatletům pořádně zabrat. V náročném horském terénu se závodníci elitních kategorií museli vyrovnat s p

Petra Krejčová ovládla náročného Krušnomana

První závod seriálu Ford Czechman Tour Českého poháru v dlouhém triatlonu je minulostí. Krušnomana v Klínech u Mostu ovládla mezi ženami Jihočeška Petra Krejčová. Ta po závodě přiznala, že se při běhu do sjezdovky raději nedívala moc dopředu. Když protnul