Petra Krejčová ovládla náročného Krušnomana

První závod seriálu Ford Czechman Tour Českého poháru v dlouhém triatlonu je minulostí. Krušnomana v Klínech u Mostu ovládla mezi ženami Jihočeška Petra Krejčová. Ta po závodě přiznala, že se při běhu do sjezdovky raději nedívala moc dopředu. Když protnula cílovou pásku, těšila se hlavně na bábovku a sprchu. Byla jí totiž zima a měla hlad.

Krušnomana ovládli Truhlář s Potůčkovou

V Klínech se konal jubilejní desátý ročník Krušnomana, který byl mistrovství České republiky v dlouhém duatlonu a zároveň i úvodním závodem FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a duatlonu. Národními šampiony se na náročných tratích při re

V Budějovicích startuje Český pohár v aquatlonu

Největší hvězdou sobotního závodu s názvem EGE AQUATLON České Budějovice 2016 bude mistryně světa v ironmanu Petra Krejčová, která vloni opanovala legendární podnik na Havaji.

Zmáčeného Krušnomana v Klínech ovládli favorité

Vítězi posledního šestého dílu Českého poháru Xterra 2012, kterým byl populární Krušnoman Klíny, se v sobotu stali podle očekávání největší favorité Jan Kubíček a Helena Erbenová. Pořadatelé 11. ročníku Krušnomana využili maximální dovolený rozsah kilome

Fenomén Vabroušek pošestnácté ovládl Moraviamana

Železný muž Petr Vabroušek ovládl už pošestnácté závod Moraviaman v Otrokovicích, který byl třetím dílem seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu. Ženám v ironmanském závodě vládla stylem start – cíl Petra Krejčová.

Mám natrénováno. Snad to prodám v závodě

Petra Krejčová je součástí české výpravy, která v pátek ráno vyrazila na mistrovství Evropy v duatlonu. To se o víkendu koná v nizozemském Horstu. Jihočeská závodnice byla nominována místo nemocné Heleny Erbenové a přiznala, že když se o možnosti reprezen