Lipavský poprvé ve Smrku

Jezdec: Tomáš Lipavský Datum závodu : 21. 11. 2023 Název podniku : Chalupa cup Smrk u Třebíče Kategorie : Hobby MX2 Celkové umístění:  14. místo Ráno v tréninku se mi nejelo moc dobře, protože jsem byl ve Smrku poprvé, takže jsem si musel zapamatovat trať. V kvalifikaci už to probíhalo lépe a já už věděl, do čeho jdu. V první jízdě se mně jelo dobře, trať mi sedla, a tak jsem se těšil na druhou rozjížďku. Tu se mi ale bohužel nepodařilo dokončit. Měl jsem velký pád a musel proto z jízdy odstoupit. Text: Tomáš Lipavský The post Lipavský poprvé ve Smrku appeared first on Region Racing.

Rozbitý Třemák v podání Lipavského

Jezdec: Tomáš Lipavský Datum závodu : 7. 10. 2023 Název podniku : Nova motocross cup Třemošnice Kategorie : Hobby 21 – 32 let Celkové umístění:  14. místo V Třemošnici se mi jelo dobře, ale terén se během dne dost rozbil a hlavně hodně k

Poprvé na Kreativ Ostrava

Od pátku 12.11. do neděle 14.11. budeme poprvé na trzích Kreativ Ostrava. Už se těšíme. Stavte se, rádi vás uvidíme.A prosím pozor! 12.11. budeme mít v obchůdku zavřeno. The post Poprvé na Kreativ Ostrava first appeared on INDIVIDUALITY by Kabelkový Slon.

LÉČIVÁ SÍLA SMRKU

V lidovém léčitelství byly známé léčivé síly mladých větviček, šišek a pryskyřice, které obsahují terpentýnovou silici. Ta rozpouští hleny, čímž uvolňuje dýchací cesty a usnadňuje vykašlávání, zmírňuje revma, tiší bolesti končetin a svalů, stejně jako zán

Erotická povídka: Poprvé se čtyřmi kluky

Tento příběh se stal v bouřlivém období mého dospívání na střední škole. Jedním z mála kluků, se kterými jsem se často bavila, byl můj devatenáctiletý soused David. Každý den ráno, když šel do školy, se pro něj stavovali autem jeho 3 spolužáci a brávali m

Poprvé mezi openy

Jezdec: Josef Vala Datum závodu : 21. 10. 2023 Název podniku : Chalupa cup Smrk u Třebíče Kategorie : Open MX2 Celkové umístění:  4. místo Na závody do Smrku jsem se moc těšil. Tyto závody jsem odjel ve třídě OPEN MX2, takže jsem byl zvě