Loprais ukázal revoluční dakarskou Tatru!

Aleš Loprais prezentoval nový dakarský speciál. Jeho InstaForex Loprais Team se navíc spojuje s aktuálně nejúspěšnější českou truckracingovou stájí MKR Technology. Cíl je jasný - společně dobýt slavný Dakar a před ním ruskou Silk Way Rallye.

Každý den o jedno místo vpřed.

Každý den o jedno místo vpřed. Tak by se daly zjednodušeně shrnout poslední čtyři dny Instaforex Loprais Teamu na Dakaru 2020. Jenže realita je mnohem složitější a barvitější. Za každý dílčí úspěch platí Aleš Loprais, Khalid Alkendi, Petr Pokora i ostatní

Loprais vybojoval s novou Pragou první etapové vavříny

Nový soutěžní speciál Instaforex Loprais Teamu se poprvé prosadil na pomyslné stupně vítězů. Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora vybojovali s Pragou V4S DKR v osmé etapě Rally Dakar 2020 třetí místo.

Loprais se s Dakarem rozloučil třetím místem v etapě

Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora vybojovali třetí místo ve Velké ceně Qiddiye, která v pátek 17. ledna uzavřela 42. ročník Rally Dakar. V celkovém hodnocení obsadila nová Praga V4S DKR v barvách Instaforex Loprais Teamu sedmou příčku.

První etapové vítězství pro Tatru!

Dakar 2016 - 3. etapa - Tři čeští piloti kamionů v první desítce.Komentář Aleše Lopraise k 3. etapě letošního Dakaru (video v článku). V celkovém pořadí kamionů je po 3. etapě Kolomý na 7. a Aleš Loprais je 8. místě. Oba naši piloti mají však pouze 10 min

Loprais prověřil Pragu V4S v poušti, došlo i na lopaty

Instaforex Loprais Team a jeho Praga V4S DKR mají za sebou dva důležité dny. Nový soutěžní speciál prošel první prověrkou v opravdových pouštních podmínkách, jaké na posádku Aleš Loprais, Khalid Alkendi, Petr Pokora čekají v následujících dvou týdnech běh