Macík vyhrál a ujímá se celkového vedení

Zatím nejnáročnější zkouška letošního Dakaru posádku MM Technology nezaskočila. Do cíle dorazila jako první a v průběžném celkovém pořadí se ujala vedení v kategorii kamionů s náskokem téměř 1 hodinu a 17 minut.

Aleš Loprais vítězem etapy, Martin Macík v problémech

Ve 2. etapě ztrácí závodník Martin Macík vedení a technické problémy ho odsouvají až na dnešní 7. místo se ztrátou 1 hodiny a 20 min. V průběžném poředí tak klesá na 4. pozici za Aleše Lopraise, který si připsal první letošní etapové vítězství.

Martin Macík zajel životní výsledek

Letošní ročník dakarské rallye je za námi. Posádka Big Shock Racing zajela dnes krásné 7. místo. V celkovém hodnocení dosáhla na 10. příčku! „Byly to dneska nervy. Neskutečné. Startovali jsme podle celkového umístění a celou dobu bojovali jak s MANem před

Macík vyhrál maratonskou etapu, celkově je však až čtvrtý

V nedělní 8. etapě Dakaru 2023 posádka týmu MM Technology ve složení Martin Macík, František Tomášek a David Švanda vybojovala další letošní vítězství. V celkovém pořadí jsou sedlčanští závodníci před dnem volna 4. Na 3. celkové místo Januse van Kasterena

Macík s přehledem vyhrál 9. etapu Dakaru!

Pilot Martin Macík podporovaný navigátorem Františkem Tomáškem a jištěný mechanikem Davidem Švandou vybojoval v 9. etapě Dakaru vítězství a v celkovém hodnocení drží 5. pozici. Týmový kamion Karel přes noc prošel důkladným servisem, který mu zajistil perf

Macík vyhrál Rallye du Maroc.

Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda, v barvách týmu Big Shock! Racing, vyhráli Rallye du Maroc. Domů si vezou také 3 etapová vítězství. Jejich Čenda, nový vůz sestrojený vývojáři sedlčanského týmu MM Technology, dostal