Marie Dostálová mistryní Moravy a Slezska v běhu do vrchu

Blaha a Delingerová mistry Moravy v běhu do vrchu

V sobotu 27.července se uskutečnil 28.ročník Běhu na Lysou horu, který byl zároveň Mistrovstvím Moravy a Slezska v běhu do vrchu . V tomto obtížném závodě s převýšením 704 nadmořských metrů a v doslova tropickém počasí nás výborně reprezentovala hned troj

Běh na Lysou horu – Blaha mistrem MaS v běhu do vrchu, Bluchová mezi ženami druhá a Stehlíková třetí

Poslední červencovou sobotu se uskutečnil 26. ročník Běhu na Lysou horu, který byl zároveň Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu. V mužské kategorii nás  reprezentoval Tomáš Blaha, v kategorii žen potom Kateřina Bluchová a Jitka Stehlíková.

Mistrovství Moravy a Slezska - Sokola získal kompletní sadu medailí,Gremlica a Šesták mistry,Muchová stříbrná,Šutová 2x bronzová

V sobotu 11.5. se v Třinci uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorů i dorostu v atletice. Naše výprava se z něho vrátila s 8 medailemi, přičemž kompletní sadu se podařilo získat dorostenci Dominiku Sokolovi. Ten zvítězil v trojskoku, st

Mistrovství Moravy a Slezska na 10km - Štefko druhý, Blaha třetí

V Dolní Lhotě u Ostravy se poslední dubnový den běžela Dolnolhotská desítka, která byla zároveň Mistrovstvím Moravy a Slezska v silničním běhu na 10 kilometrů. Zvítězil frýdeckomístecký Petr Mikulenka, Róbert Štefko doběhl do cíle jako druhý a Tomáš Blaha