Jana Dorazilová mistryní Moravy a Slezska v maratonu, magická hranice 3 hodin ji unikla jen o vlásek

MČR v maratonu (Volkswagen Maraton Praha) - Homoláč mistrem, Dorazilová v osobním rekordu čtvrtá

Jiří Homoláč se stal mistrem ČR v maratonu, které sekonalo v rámci Volkswagen Maratonu Praha. Ten se běžel napříč pražskými ulicemi v neděli 12. května. Výborného výsledku dosáhla i Jana Dorazilová, která obsadila mezi ženami v rámci MČR výborné 4. místo

Daniel Orálek a Jana Dorazilová opanovali jubilejní 40. ročník Chřibského maratonu

JUBILEJNÍ 40. ročník Chřibského maratonu se stal kořistí nejlepšího českého vytrvalce Daniela Orálka (AC Mor.Slavia Brno), který náročnou trať s převýšením více než 300 m zdolal v čase 2:41:29 hod. a dosáhl tak v Kroměříži už svého 4 triumfu. Mezi ženami

Milan Kocourek triumfoval na Hornické desítce, Jana Dorazilová vyhrála Otrokovický půlmaraton

Milan Kocourek potvrdil výbornou formu a obhájil loňské prvenství na 26. ročníku Hornické desítky, která se běžela v sobotu 5. listopadu ve Frýdku Místku. Milan časem 29:49 min. již podruhé v řadě porazil Keňana Elishu Kiprotich Saweho, svého přemožitele

Dorazilová v Bratislavě poprvé pod 3 hodiny v maratónu, Kreisinger nejlepší z Evropanů na Hervis půlmaratónu

Přelomový březnovo-dubnový víkend byl ve znamení dvou významných běžeckých událostí. V neděli se běžel v Bratislavě ČSOB maratón, na němž si fantasticky počínala naše Jana Dorazilová a den před tím, v sobotu, se konal pražský Hervis půlmaratón, kde doběhl