Martin Prokop má za sebou přejímky i shakedown

Čtvrteční zkouška techniky v terénu a páteční přejímky, to byly poslední kroky přípravy na sobotní zahájení nového ročníku Dakaru v novém prostředí saudskoarabské pouště. Závodní speciál "Shrek" i celý tým má za sebou technické a administrativní přejímky, nezbývá než v sobotu odpoledne přejet startovní rampu a v neděli vyrazit do první etapy Dakaru 2O2O! >> Videa v článku >>

Na start se připravují i Martin Prokop a Ondřej Klimciw

Martin Prokop Benzina Orlen Team DAKAR 2021 i Klimciw Racing / Škodovkou na Dakar pokračují v přípravě na ostrý strart letošní pouštní rally. Covid testy byly v pořádku a jezdci se svými týmy si vyzvedli techniku. Následovaly přejímky a shakedown. A dnes

Martin Prokop je již šestý a Martin Macík je třetí

Maratonskou etapu s 275 kilometrů dlouhým měřeným úsekem měli ve čtvrtek před sebou Martin Prokop a Viktor Chytka z Orlen Benzina Teamu. Díky skvělému výkonu v dunách, kam se těšili z náhorních planin kolem Hailu, se dokázali posunout na šesté místo celko

Martin Prokop sedmý na Abu Dhabi Desert Challenge 2019

závodě Abu Dhabi Desert Challenge, po dramatickém průběhu Martin Prokop s Viktorem Chytkou obsadili sedmé místo! Poslechněte si, co k tomu říká přímo Martin Prokop.

Martin Prokop na skvělém pátém místě v Qatar XC Rally 2018

Martin Prokop s navigátorem Davidem Pabiškou dokončil Qatar Cross Country Rally 2018, čtvrtého závodu MS v crosscountry rally na výborném pátém místě celkové klasifikace. Průběh soutěže nejlépe ukáže sám pilot Martin Prokop ve videu a fotoreportáži.

Martin Prokop v Polsku čtvrtý.

Martin Prokop s Janem Tománkem dokončili Baja Poland na čtvrtém místě celkové klasifikace a v průběžném pořadí šampionátu jim patří aktuálně třetí příčka.