MČR do 22 let - Hanuš získal titul v trojskoku, Tuláček stříbrný v kouli

Našim mladým atletům se dařilo na otrokovické Novoroční hale, Tuláček rekordně v kouli

Ve čtvrtek 12. ledna se v Otrokovicích konal mítink Novoroční hala , jehož se zúčastnila i skupinka našich mladých atletů.  Velmi dobře si počínali zejména Dominik Sokola, Zuzana Vagalová, František Gremlica a Zuzana Muchová. Na 1. halové středě v Jablon

Tuláček překonal výrazným způsobem klubový rekord v kouli!

Hlavní atletická sezóna se naplno rozběhla prvními květnovými závody. Ať už v Přerově, nebo také v Olomouci, byli vidět i naši atleti. Na Velké ceně Olomouce , která se uskutečnila 8. května, překonal Vladislav Tuláček výrazným způsobem svůj stávající oso

Mistrovství Moravy a Slezska - Sokola získal kompletní sadu medailí,Gremlica a Šesták mistry,Muchová stříbrná,Šutová 2x bronzová

V sobotu 11.5. se v Třinci uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorů i dorostu v atletice. Naše výprava se z něho vrátila s 8 medailemi, přičemž kompletní sadu se podařilo získat dorostenci Dominiku Sokolovi. Ten zvítězil v trojskoku, st

Naši žáci si vedli dobře na krajských přeborech - Sokola trojnásobným mistrem

Tři tituly krajského šampióna získal Dominik Sokola. V kategorii staršího žactva nenašel přemožitele na 60m, v dálce a v oštěpu. Svůj premiérový titul získala také Zuzana Vagalová ve  výšce, Jakub Peňás a Eliška Labudová v kouli. V kategorii mladších žáků

VETTEL ZÍSKAL V BRAZÍLII TŘETÍ TITUL MISTRA SVĚTA

Sebastian Vettel v dramatické Velké ceně Brazílie získal třetí titul mistra světa v řadě. Stal se tak nejmladším trojnásobným šampionem v historii formule 1. Závod ovládl Jenson Button z McLarenu a bylo to jeho třetí vítězství v sezoně. Vettel byl v boxec