MČR Třinec - 1. den pět medailí, Muchová v novém klubovém rekordu na 100m př.

Ženy ve 4.kole I. ligy sedmé, Muchová v novém klubovém rekordu na 100m překážek

V sobotu 27. srpna se v Hodoníně konalo  4. kolo I. ligy mužů a žen . Naše družstvo žen i přes bojovný výkon obsadilo 7. místo, což mu bohužel nestačilo k odpoutání se od poslední příčky, která znamená sestup do II. ligy.

Petr Žďára dorosteneckým mistrem Moravy a Slezska na 1500m, navíc v novém klubovém rekordu

V sobotu 11.5. se ve Vyškově konalo Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu v atletice. Naše výprava nás na něm dobře reprezentovala. Nejlépe se dařilo Petru Žďárovi, který získal dorostenecký mistrovský titul na 1500m a to v novém klubo

Ženy zopakovaly ve druhém kole 2. místo, Muchová opět v novém klubovém rekodu

V sobotu 2. června se ve Vyškově konalo již 2.kolo II. ligy žen, skupiny D2. Naše mladé družstvo vedené Petrem Osinou zopakovalo 2. místo z Uh. Hradiště, přičemž dosáhlo i většího bodového zisku. Jeho lídrem byla znovu Zuzana Muchová, která tentokrát přek

Kocourek v novém halovém klubovém rekordu na 3000m, Pírek, Muchová, Klus a Gremlica mají medaile z Mistrovství Moravy

První únorový víkend se urodila opět řada dobrých výkonů a výsledků našich atletů a atletek. Z nich vyčnívá nový klubový halový rekord 8:04,78 min. Milana Kocourka v běhu na 3000m, který překonal 3.2. na mezinárodním mítinku Gugl Indoor 2011 v rakouském L

Barcelona hostí jubilejní 20. Mistrovství Evropy v atletice - Michal Uhlík postupuje v novém klubovém rekordu do semifinále