MČR v olympijském triatlonu 2018

Prostředí Brněnské přehrady bylo dne 27. května dějištěm jednoho z vrcholů triatlonové sezóny. Uskutečnil se zde 26. ročník závodu Triatholon Superprestige, který byl v minulosit součástí Evropského poháru. Letos se při něm bojovalo o mistrovské tituly v rámci Mezinárodního mistrovství ČR v olympijském triatlonu (1,5 km plavání, 40 km cyklistika, 10 km běh), ale také o body do Českého Poháru. Závod byl také zařazen do Slovenského Poháru. Závod žen suveréně ovládla Vendula Frintová, titul mezi muži vybojoval Jan Čelůstka. Fotoreportáž Kateřiny Pavlíčkové je mixem fotek ze závodu dorostenců a juniorů a ze závodu mužů a žen.

V Mělníku pokračuje ČP v olympijském triatlonu

Český pohár v olympijském triatlonu pokračuje v sobotu 25. července svým čtvrtým dílem v Mělníku. U soutoku Labe s Vltavou se bude bojovat na tratích sprint triatlonu a závodníci i diváci se mohou těšit na parádní sportovní výkony v historickém centru měs

Olympionik Čelůstka je triatlonovým mistrem republiky

Jan Čelůstka a Jitka Šimáková. To jsou jména nových mistrů České republiky v olympijském triatlonu. Rozhodl o tom závod v Račicích, který byl nejen národním šampionátem, ale zároveň druhým dílem Českého poháru v olympijském triatlonu.

Závod v olympijském triatlonu ovládli Řenč a Gajdošová

Poslední srpnovou sobotu se v Sokolově v Karlovarském kraji uzavřela sezona Českého poháru v olympijském triatlonu. Desátý a poslední díl prestižního seriálu ovládli Tomáš Řenč a Slovenka Romana Gajdošová.

Ospalý je podesáté mistrem republiky v olympijském triatlonu

Filip Ospalý se stal podesáté mistrem České republiky v olympijském triatlonu. V Brně v závodě EKOL SUPERPRESTIGE, který byl zároveň posledním dílem Českého poháru, zvítězil před Janem Čelůstkou a Martinem Krňávkem. Českou šampionkou se stala Vendula Frin

Mezinárodní mistrovství ČR v olympijském triatlonu INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIG

Poslední květnovou neděli provázel na brněnské přehradě INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE. Letošní 26. ročník soutěže jako Mezinárodní mistrovství ČR v olympijském triatlonu. Výsledky TRIATHLON SUPERPRESTIGE, Brno, 27. května 2018: Muži: 1. ČELŮSTKA Jan,