Mistrovský titul ve středním triatlonu vybojoval Mika

Elitní český triatlonista Tomáš Mika (Etriatlon team) zvítězil s náskokem téměř čtyř minut na Mistrovství ČR jednotlivců ve středním triatlonu (Pilman triatlon 2015) a do své sbírky si tak přidal titul národního šampiona. V závodě na střední trati v okolí Pilské nádrže, kterého se zúčastnilo 180 závodníků, za sebou v sobotu 22. srpna zanechal řadu triatlonistů zvučných jmen. Po plavecké části vybíhal z vody Mika na 5. místě, do depa po cyklistické části závodu přijel na místě druhém. O celkovém pořadí nakonec rozhodla běžecká část, která patří k nejsilnějším stránkám Míky. V závěrečném třetím kole běhu předběhl dosud vedoucího Dvořáka a cílovou pásku Mika překonal s parádním náskokem. Konečné pořadí Pilman Triatlonu 2015 na stupních vítězů bylo následující: Tomáš Mika, Ladislav Dvořák Jan Majer. „Závod se vyvíjel již od plavecké části dle mých představ a mohl jsem se tak držet předem stanovené taktiky. Jsem velmi spokojený s průběhem závodu i s mým výkonem, i když mi soupeři nedali nic zadarmo. Děkuji všem moc za podporu, která mne hnala vpřed na stupně vítězů,“ uvedl k průběhu závodu Tomáš Mika. V sobotu 22. srpna se ve Žďáru nad Sázavou konal již 13. ročník závodu s názvem Pilman triatlon 2015. Šestý díl seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu byl zároveň mistrovstvím republiky jednotlivců ve středním triatlonu. Na závodníky zde čekalo tradičních 1,9 km plavání v Pilské nádrži, 93 km cyklistiky v kopcovité trati a 21 km běhu v krásné přírodě v okolí Pilské nádrže. The post Mistrovský titul ve středním triatlonu vybojoval Mika appeared first on Bontcycling.cz.

Tomáš Mika třetí na Slovakman 2015

Tomáš Mika finišoval jako třetí muž na Slovakmanovi 113. Závod v Šamoríně byl jednak mistrovstvím Slovenska ve středním triatlonu a hlavně závěrečným podnikem seriálu Czechman Tour. Nabitá startovní listina slibovala velkou triatlonovou bitvu. „Kdyby mi n

Na Ironman Zurich Tomáš Mika vybojoval deváté místo

Ironman Zurich patří mezi tradiční evropské podniky, který láká tisíce amatérů i silné pole profesionálů. V kategorii profesionálů se to hýřilo zvučnými jmény světového formátu, včetně havajského vítěze z roku 2012 Peta Jacobse. Původně jsem Ironman Zuric

První místo v seriálu ARC endurance a také první místo v posledním letošním závodě pro Radicalteam

V neděli si radicalteam dojel pro letošní finální sbírku trofejí ve vytrvalostním seriálu ARC. Radical SR3 si v osmihodinovce sáhl na absolutní vítězství, ale mistrovský titul připadl stájovému kolegovi Radicalu SR4, který zvítězil v letošním seriálu. P

Stříbro pro Frantu

Mistrovství Prahy jednotlivců 2018 už zná své vítěze. K naší velké radosti stříbro vybojoval Franta Rusin. Titul přeborníka Prahy mu unikl jen o dvě kuželky. O ty ho celkovým výkonem [] The post Stříbro pro Frantu appeared first on Astra ZM.

Rossoneri vypadli z pohárových příček, trenér Pioli ale zůstává

AC Milán dlouhodobě platil za největšího rivala Neapole a jednoho z adeptů na boj o mistrovský titul. Aby ne, když uplynulé sezóně scudetto dokázal vyhrát a pyšní se mladým perspektivním týmem, který dokázal v letní přestávce dobře doplnit. Nové posily a