Mladší žačky obsadily 3. místo na DOLP CUP

DOLP CUP Kuřim 12.2.2023 Družstvo mladších žaček se zúčastnilo turnaje v Kuřimi. Soupeři nám byly týmy z Bohunic, Havlíčkova Brodu, Olomouce a domácí Kuřimi. Do sestavy nám opět zasáhla marodka. Takže jsme dojeli jen v 9 hráčkách, tudíž na střídání zbyly dvě děvčata. Hned na úvod jsme se utkali s pro nás neznámým týmem z Havlíčkova Brodu. Po opatrném poločase (4:2) jsme se rozjeli a utkání skončilo našim vítězstvím s výsledkem 13:9. Dalším naším soupeřem bylo družstvo ZORA Olomouc. Tento zápas se nám moc nepovedl a po poločase (4:6) jsme prohráli 5:12. V dalším zápase jsme se potkali s děvčaty z Bohunic. Naše holky zabraly a po prohraném poločase (3:5) jsme vyhráli těsným výsledkem 10:9. Posledním soupeřem nám bylo družstvo domácí Kuřimi. Po nepříliš podařeném prvním poločase (3:7) holky opět zabraly a podařilo se jim dotáhnout skóre až na jednobrankový rozdíl. Pak jsme opět ztratili pozornost a utkání skončilo naší prohrou 7:11. A teď celkové hodnocení turnaje.,,Ačkoliv Bohunice i Kuřim nastoupili s mladšími a sem tam i novými hráčkami, určitě to na atraktivitě utkání nebylo vidět. Za mě to byl náš asi nejpovedenější turnaj, holky se rozehrály a přes naší obranu rozhodně nebylo jednoduché proniknout. I v útoku se nám dařilo a góly vstřelily i hráčky, které běžně tolik neskórují. Celkově se herní projev výrazně zlepšuje, a pokud to vydrží a budeme se dále zlepšovat, budeme ostatním brzy zdatným soupeřem. Děkujeme Kuřimi za pozvání na turnaj a všem rodičům za podporu z hlediště." Trenér Jiří Dolina

Florbalové úspěchy

Naši mladší i starší žáci slaví úspěchy v Bohemia lize malého florbalu. Starší žáci vybojovali ve své skupině 1. místo. Mladší žáci se umístili na krásném 2. místě. GRATULUJEME! /*! element

Prague Handball Cup 2023 (reportáž)

Sledujte naši on-line reportáž z Prague Handball Cup 2023, kterého se účastní i naše dva dívčí týmy z mladší žákovské kategorie WD a starší žákovské kategorie WC. V této reportáži najdete průběžně aktuální informace a fotografie z dění našich týmů. Výsle

Mladší žáci sbírají medaile

Úspěšný start do roku 2023 prožívá družstvo mladších žáků, které v průběhu ledna a února posbíralo na třech turnajích cenné kovy!Prvním úspěchem v pořadí bylo třetí místo na dvoudenním turnaji v polském Chrzanově, kterého se zúčastnili převážně hráči B dr

Pololetní turnaj přinesl druhé místo

Sokol Měnín organizoval dnes, tj. 5.2.2023 pololetní přípravný turnaj házené starších žaček, ročníků 2008 a mladších. Kvalitně obsazeného turnaje se účastnily týmy ze 3 krajů České republiky. Na turnaj přijely týmy SK Kuřimi, SK Polička, SHK Kunovice, TJ

Beachvolejbalový turnaj 2020

Vítězové dnešního beachvolejbalového turnaje: 1 místo: Libra, Macová 2 místo: Kolář, Bendová 3 místo: Matějíček, Soukeníková The post Beachvolejbalový turnaj 2020 appeared first on Nivnická riviéra.