Mpetshi Perricard dobyl rodný Lyon. Dostal divokou kartu, odvrátil mečbol a získal první titul

ATP LYON - Giovanni Mpetshi Perricard (20) na antuce v rodném Lyonu proměnil divokou kartu v zisk premiérového titulu na okruhu ATP, na kterém až dosud zaznamenal jen dvě vítězství. Ve finále francouzský mladík udolal po odvrácení mečbolu 6:4, 1:6, 7:6 Argentince Tomáse Martína Etcheverryho (24) a po dvou dubnových triumfech na hardových challengerech slaví zisk nejcennější trofeje.

Dráhový šampión Bábek končí reprezentační kariéru

S cyklistikou začínal relativně pozdě, až v pubertě v klubu Favoritu Brno, ale poté jí věnoval veškeré své úsilí. Dvakrát se účastnil olympijských her (Peking 2008, Tokio 2020), získal dvakrát titul mistra Evropy, je vicemistrem světa a vítězem světových

Cristiano Ronaldo dobyl posvátnou Mekku. Tamní klub rozdrtil 4 góly

V minulém ligovém kole nejvyšší saudské ligové soutěže jsme mohli vidět první gól Cristiana Ronalda za Al-Nassr, kterým z penalty zachraňoval v nastavení remízu. Dnes měl šanci navázat na první branku proti týmu Al-Wahda. A povedlo se mu to náramně. Klub

První místo v seriálu ARC endurance a také první místo v posledním letošním závodě pro Radicalteam

V neděli si radicalteam dojel pro letošní finální sbírku trofejí ve vytrvalostním seriálu ARC. Radical SR3 si v osmihodinovce sáhl na absolutní vítězství, ale mistrovský titul připadl stájovému kolegovi Radicalu SR4, který zvítězil v letošním seriálu. P

Rui Costa v tretrách Bont získal duhový trikot

Rui Costa získal duhový trikot na Mistrovství světa mužů v italské Florencii, skvěle zvládl dramatické finále neuvěřitelného závodu. Z posledních 4 titulů světového šampiona jsou tak dva pro značku Bont. The post Rui Costa v tretrách Bont získal duho

Titul zloňského roku obhájen. Kalendář pro rok 2024: MALINA – VRŠE!

Jsme velice rádi, že se nám podařilo i letos získat titul „Nejlepší kalendář roku 2024“ na stránkách truckfocus.cz. Je to pro nás velká čest. Mezi tak velkou a významnou konkurencí… Děkujeme všem sledujícím za podporu. Bez Vás by to nešlo! Nes