Na Mikulášském běhu ve Vyškově porazil trenér svého svěřence, dařilo se i našim dětem

V sobotu 26. listopadu se v nejbližším okolí vyškovského stadionu konal 7. ročník Mikulášského běhu. Měli jsme na něm zastoupení jak v hlavní, tak i v dětské kategorii.

Našim žákyním se na krajských přeborech v Uherském Hradišti velmi dařilo!

Dne 14.května se v Uherském Hradišti konalo 2. kolo krajského přeboru družstev žactva a zároveň i Krajský přebor žactva v atletice. A v obou případech se našim žákyním dařilo!

Kocourek vyhrál suverénně závod Skalica-Hodonín, Blaha zase premiérový ročník Čertovského běhu v Kroměříži

V sobotu 17. prosince se uskutečnily dva zajímavé běžecké závody. Tím prestižnějším byl známý silniční běh Skalica-Holíč-Hodonín a premiérovým byl kroměřížský Čertovský běh . Na obou se velmi dařilo našim běžcům.

Kocourek porazil v Hronově Keňana Saweho, Bajza druhý na Valašských kotárech

Milan Kocourek se stal vítězem 54. ročníku silničního běhu Hronov-Náchod , když oplatil porážku Keňanu Elishovi Kiprotich Sawemu, s nímž prohrál na konci září v Praze-Běchovicích. Jakub Bajza obsadil druhé místo na Běhu Zlínem pojmenovaném také během Přes

Bruslení a 2.B

Ve čtvrtek 15. 2. jsme se vydali na bruslení na stadion. Většina žáků už překonala strach z bruslení a byly vidět velké pokroky, které děti udělaly. Pan trenér se dětem věnoval a měl přichystané různé aktivity, které se dětem moc líbily. Po celou dobu bru

Mistrovství České Republiky žactva

24.-26.2.2023Bedřichovhttps://www.facebook.com/lyzovanidetem/videos/738245001181776/Kubův originální příspěvek na FB (přepis níže) Na MČR Bedřichově náš Ski klub reprezentovalo 21 závodníků...první den se nejvíce dařilo Máje Erbenové a Jendovi Janatovi zí