Kocourek vyhrál suverénně závod Skalica-Hodonín, Blaha zase premiérový ročník Čertovského běhu v Kroměříži

V sobotu 17. prosince se uskutečnily dva zajímavé běžecké závody. Tím prestižnějším byl známý silniční běh Skalica-Holíč-Hodonín a premiérovým byl kroměřížský Čertovský běh . Na obou se velmi dařilo našim běžcům.

Bajza zaběhl výborný závod, na 20. ročníku běhu Hodonín-Skalica obsadil v mezinárodní konkurenci 2. místo

Výborného výsledku dosáhl náš mladý běžec Jakub Bajza , když svou účast na jubilejním XX.ročníku Medzinárodného cestného behu Hodonín-Holíč-Skalica korunoval 2.místem. Jeho přemožitelem se stal pouze Maďar Minczér.

Tomáš Blaha vyhrál 17.ročník Veřovské desítky

V sobotu 23.4. se ve Veřovicích uskutečnil po dvouleté odmlce 17.ročník Veřovské desítky, silničního běhu na 10 km. Nás těší, že jeho vítězem se stal dlouholetá a věrný `reprezentant` našeho klubu - Tomáš Blaha . Ten známou trať do Mořkova a zpět tentokrá

Bajza se kvalifikoval na ME v běhu do vrchu, Hurtík vyhrál ve Štramberku

Poslední květnová sobota přinesla další úspěch pro Jakuba Bajzu. V Běhu na Děvín, který byl zároveň kvalifikací na ME v běhu do vrchu, s přehledem zvítězil. Tomáš Blaha doběhl jako třetí. Roman Hurtík zase nenašel přemožitele na Štramberské desítce.

Homoláč mistrem ČR v běhu do vrchu, Bajza čtvrtý, Blaha osmý

V sobotu se v Jeseníkách uskutečnilo Mistrovství České republiky v běhu do vrchu. 13-ti kilometrová trať vedená z Dolní Moravy na Kralický sněžník nejlépe seděla našemu Jiřímu Homoláčovi, který doběhl suverénně na 1. místě. Jakub Bajza tentokráte skončil

Blaha a Delingerová mistry Moravy v běhu do vrchu

V sobotu 27.července se uskutečnil 28.ročník Běhu na Lysou horu, který byl zároveň Mistrovstvím Moravy a Slezska v běhu do vrchu . V tomto obtížném závodě s převýšením 704 nadmořských metrů a v doslova tropickém počasí nás výborně reprezentovala hned troj