Bajza zaběhl výborný závod, na 20. ročníku běhu Hodonín-Skalica obsadil v mezinárodní konkurenci 2. místo

Výborného výsledku dosáhl náš mladý běžec Jakub Bajza , když svou účast na jubilejním XX.ročníku Medzinárodného cestného behu Hodonín-Holíč-Skalica korunoval 2.místem. Jeho přemožitelem se stal pouze Maďar Minczér.

Kocourek vyhrál suverénně závod Skalica-Hodonín, Blaha zase premiérový ročník Čertovského běhu v Kroměříži

V sobotu 17. prosince se uskutečnily dva zajímavé běžecké závody. Tím prestižnějším byl známý silniční běh Skalica-Holíč-Hodonín a premiérovým byl kroměřížský Čertovský běh . Na obou se velmi dařilo našim běžcům.

Kocourek porazil v Hronově Keňana Saweho, Bajza druhý na Valašských kotárech

Milan Kocourek se stal vítězem 54. ročníku silničního běhu Hronov-Náchod , když oplatil porážku Keňanu Elishovi Kiprotich Sawemu, s nímž prohrál na konci září v Praze-Běchovicích. Jakub Bajza obsadil druhé místo na Běhu Zlínem pojmenovaném také během Přes

Kocourek zaznamenal na ME v krosu nejlepší výsledek za poslední dvě dekády, Bajza doběhl v osmé desítce

Výborného výsledku dosáhl na nedělním Mistrovství Evropy v krosu , které se konalo ve slovinském Velenje, náš Milan Kocourek . V nabité konkurenci obsadil výborné 18. místo s pouhým 5 vteřinovým odstupem na první desítku. Jakub Bajza obsadil v kategorii d

O víkendu se nejvíce dařilo Blahovi a Bajzovi, Frei druhý na krosu a Holuša pátý na MČR v chůzi

Druhý dubnový víkend byl ve znamení hned několika běžeckých závodů. V Hranicích se konal 44. ročníku Běhu vítězství a v hlavním závodě na 20 km zvítězil Tomáš Blaha a Jakub Bajza ho napodobil na 4 km trati. Martin Frei obsadil 2. místo v Bělé n. Radbůzou,

Bajza má stříbro z MČR do 23 let, Kocourek nejlepší z Čechů na pražské noční Mattoni GP

Náš mladý nadějný běžec Jakub Bajza přidal v sobotu do své už celkem bohaté sbírky další úspěch. Na dráhovém mistrovství České republiky do 23 let, které se konalo v jihočeském Písku, získal stříbrnou medaili v běhu na 5000 metrů.  V sobotu se v Praze kon