O víkendu se nejvíce dařilo Blahovi a Bajzovi, Frei druhý na krosu a Holuša pátý na MČR v chůzi

Druhý dubnový víkend byl ve znamení hned několika běžeckých závodů. V Hranicích se konal 44. ročníku Běhu vítězství a v hlavním závodě na 20 km zvítězil Tomáš Blaha a Jakub Bajza ho napodobil na 4 km trati. Martin Frei obsadil 2. místo v Bělé n. Radbůzou, kde se běžel 13.ročník krosu Bělská pětka. V Poděbradech se konalo tradiční MČR v chůzi na 20km, kde  Miloš Holuša obsadil 5. místo.

MČR V KROSU – Kocourek si doběhl pro svůj 6.titul, Homoláč vybojoval bronz

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Svůj 6. krosový titul na něm získal Milan Kocourek a Jiří Homoláč vybojoval bronz. Družstvo se opět

Výsledky 38. víkendu jsou zde!

Týden utekl jako voda je za námi další víkend v pořadí celkem 38tý tento rok. Jak se dařilo stratovským barvám? V rámci víkendu jsme se představili v domácím prostředí hned třikrát a poslední utkání odehrála naše starší přípravka tradičně v pondělním odpo

Výsledky dalšího víkendu v pořadí 39tého!

Čas utíká jako voda a už je za námi 39. víkend kalendářního roku 2023! V rámci toho víkendu se odehrála celkem tři utkání a mladší přípravka měla na programu turnaj. Jak se našim barvám dařilo v jednotlivých zápasech? The post Výsledky dalšího víkendu v p

Mistrovství ČR v krosu - Vojta Král čtvrtý, Tomáš Navrátil osmnáctý

Na mistrovství ČR v krosu, které se konalo v sobotu 25.11. v Dlouhoňovicích, dosáhl výborného výsledku náš Vojtěch Král . Vytrvaleckou 10 km trať zdolal v čase 33:55 min . a skončil těsně za stupni vítězů, na 4. místě.