Roman Bílek mistrem Moravy a Slezska v chůzi na 20km, Miloš Holuša druhý

O víkendu se nejvíce dařilo Blahovi a Bajzovi, Frei druhý na krosu a Holuša pátý na MČR v chůzi

Druhý dubnový víkend byl ve znamení hned několika běžeckých závodů. V Hranicích se konal 44. ročníku Běhu vítězství a v hlavním závodě na 20 km zvítězil Tomáš Blaha a Jakub Bajza ho napodobil na 4 km trati. Martin Frei obsadil 2. místo v Bělé n. Radbůzou,

Roman Bílek je opět mistrem ČR v chůzi na 50 km.

Z halového Mistrovství Moravy a Slezska vezeme 8 medailí, Pírek dvojnásobným mistrem

Na halovém Mistrovství Moravy a Slezska , které se uskutečnilo v sobotu 4.2. v bratislavské hale Elán, získali naši atleti celkem 8 medailí. Z toho byly dvě zlaté, 3 stříbrné a 3 bronzové. Nejvíce bylo vidět Milana Pírka, který se stal dvojnásobným mistre

Mistrem Moravy a Slezska v půlmaratónu je Tomáš Blaha, třetí byl Josef Sedláček

Tomáš Blaha se stal v Olomouci mistrem Moravy a Slezska v půlmaratónu, když tuto trať zdolal jako jediný pod jednu a čtvrt hodiny (1:13:51 hod.). Na třetím místě doběhl Josef Sedláček v čase 1:16:16 hod.